Prijava

Šta mislite, šta će biti sa Vukajlijom u narednom periodu? Da li će Kaizen preduzeti nešto ili će ga boleti tuki? Da možda Kaizena nisu oteli tarzanovci iz Tarzanije? Možda CIA drži ceo sajt pod kontrolom? Možda Vučić?

MAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Ne gasite nam vukajliju pls.

Eru Ilúvatar, ukoliko želite biti oralno zadovoljeni, a nemate partnera, izvolite otići u najbližu javnu kuću, i zatražite navedenu uslugu. Pozdrav...

I da, - šta je to daun?

Daun je reč koju na žalost pretežno dauni upotrebljavaju u nadi da će ih to izlečiti.

Pošto nema niko dovoljno kompetentan da odgovori na moje prosto pitanje - šta je daun, to ću učiniti ja. Daun se manifestuje kao psihofizička anomalija. Znači, prisutna je fizička defektnost, tj. odstupanje od "normalne" fizičke građe, kao i mentalna zaostalost, odn. retardiranost. Na onoj gore postavljenoj fotogrtafiji NIJE predstavljen čovek sa daunovim sindromom, nego je ono čist fotošop. Da se vratimo na daune na Vukajliji... Meni lično su čudni ti likovi što druge nazivaju daunovima. Kako neko može da zna da je neko ima daunov sindrom ako ga nije video, ili ako pak nije imao uvid u medicinsku dokumentaciju? Zaključak: psihološke poteškoće imaju oni koji druge nazivaju daunovima...

Sasvim nebitna nekog naziva daunom.
Kraj je blizu.

PA DEVOJKO TI SI NEJVEĆI DAUN SA PIČKOM NA SAJTU IKADA

Samopotaman, ko si ti? Nisam te nikad primetio na sajtu da se takmicis u nekim fazonima i dobrim salama? Sta se ti brines sta ce biti sa vukajlija.com kad ces ovde zauvek ostati nezapamcen i nebitan.
Nemoj da me nerviras bolje...
Kad se setim samo kako smo znali da se zajebavamo i salimo ma svoj racun pre...nece se ponoviti vreme starih legendi...old skul vuka kad smo tu bili uros, dzimi, ja, zmija, mrmoon, katja, blek....
Kad se setim kad dodjemo na reviju definicija, a u pozadini za stolom sede sve mlade nade sajta, a kasnije i nosioci sajta..a secam se ja nesto pricam sa dzimijem, a reme ga vuce za rukav da mu kaze nesto smesno, a PajkoNP mu kaze nesto smesno da ga kao zajebava pa svi popadaju sa stolica..haha..
A remeu drago jer je neki od legendi izabrao bas nkega da se zeza sa njim

Petre, s kog naloga si ti tad dolazio na reviju?

Ljudi, imam do jaja poster a ne mogu da ga okacim, poludecu. Nego ima li nekih novosti, zasto inzinjeri ne ispravljaju ova silne errore sto iskacu?

Aywo

Ljudi, imam do jaja poster a ne mogu da ga okacim, poludecu. Nego ima li nekih novosti, zasto inzinjeri ne ispravljaju ova silne errore sto iskacu?

Hahahahahha što je najgore mislim da je ovaj ozbiljan, bio je na četu malopre s istim pitanjem

vonda vaj dej kol ju daun vonda vaj dej kol ju daun

Bez trola teme. Što se tiče "dauna", to sam iskobjašnjavao juče, par postova iznad.

Jel vas danas prca sajt?

Za Vuku više nikog ne boli kurčina sem ovog dauna samosapamatam