Prijava

Dragi vlastodrshci,

moj sin Jovan koji ima 12 godina yeah primetio yeahdnu stvar koju vi krunisani (preko ko zna chiyeahg kreveta) ili ne razumete, ili namerno praktikuyeahte da biste dodatno unishtili sajt. Naime, to shto drzhite jednu odabranu definiciju po 5 dana na vrhu naslovne nece joj doneti vishe od 150 ocena pa makar nagrnula grupna poseta ili vojska.

Molim vas da odabirate malo cheshce, kako bismo mi mladi i neprimeceni autori doshli do izrazhaja.

Hvala!

Nikad vash (yeahr nemate chime da me kupite)
VO IZ KUPUSA

каће цркнеш кметино

LJUBAVI MOJA
LJUBAVI TAJNA
TUGO BESKRAJNA
SRCE PIŠE SUZAMA
PESMU RASTANKA

Slepi, jadan si

da bih ti docharao koliko si jadan dacu ti poredjenje:

Milogorci. Ljudi koji su iskompleksirani zato shto su bivshi Srbi. Sad se svima dodvoravaju, i predstavljaju kao najveci antisrbi. Kako bi se drugachije dodvorili NATO gamadi nego protiv Srba. E, sad oni pljuju na Srbe, nesvesno da pljuju na svoje stare, i nesvesni da pljuju u vis, te im se sve to vraca.

E, isto tako i ti. Pljujesh mene da bi se dodvorio nekom vlastodrshcu sajta yeahr yeah mocan, te ti mozhda i da neku odabranu. To yeah otprilike to drushtvo koyeah me pljuje... Jadno brate da nema gde dalje...

i josh neshto

da prestanete medjusobno da se odabirate. Provalio sam da samo vi shto se znate ovako dobijate odabranu... More, bash yeah ochigledno

Sve je moguce ako vjerujes!

Jadno brate da nema gde dalje...

Хрвати кажу дуље, а не даље, проваљен си, можеш да скинеш тог Туђмана са аватара.

ovo za međusobno odabiranje je korektno zapravo