Prijava

Па нисам ни мислио да ћеш, али нисам ти зато написао да си пичка него овако :*

ja sam mislio da ocu al ne vredi izgleda nisi ni za kurac

Хвала ти брате, баш лепо од тебе.

Realno nema gorih patika. Baš ne mogu da zamislim zašto bi bilo ko nosio patiku koju bukvalno moš da baciš poslije mjesec dana

Старке су ми трајале четири или пет година, а да нису биле офуцане. Рибок макс годину дана. Не постоје патике које могу да трају цео живот, не постоје патике које могу више од годину дана да трају. Волим само црне/сиве и то је то. Мада, ок ми је када неко носи једнобојне било које. Старке са хипстер дезенима смарају.

С осталим се мање, више слажем.
Људима који носе наочаре без диоптрије треба забранити да троше кисеоник

Ношење мартинки на пролеће/лето.

Правници који још нису нису ни честит колоквијум имали, а фурају одело и трипују да су адвокати.

Људи који фурају љомберсексуалац фризуре, оно, готово до краја избријано са стране, и џунгла на вр' главе. Ок другар, знамо да волиш да ти топли брат масира простату китом, ал' не мораш толико отворено то да показујеш.

Дебеле рибе које фурају хеланке. Гмазино, смањи унос сланине за кило дневно, па ће постојати шанса да не изгледаш као морж.

Комплет екипа клинаца која блеји у академском парку, позер металике и смарачи. И треба да га закључавају.

Људи којима сметају придошлице из разних вукојебина, а сами су сељачине.

Људи који носе ешарпе, све врсте шалова и било шта слично.

Људи који говоре "људи који".

Белци - друштвени паразит или стереотип?

Burazeru jos imam kozni er maks dvojku skroz bele iz tipa treceg ili cetvrtog srednje da ti ne pricam da sam ih nosio svaki dan po ceo dan ono ludnica tuce stadioni bezanje od organa reda sutiranje ljudi u glavu ali i betoniranje i fudvalica ili basket kad se zateknem u kraju slucajno a vidim da se pegla

Imam i nekih cipela prejebanih koje brda traju ali to kapiram da traje jer ne nosim toliko cesto pogotovo sto imam pet sest pari jbg pipl cejndz

Najk šunjalice su mejnstrim.

Sta fali mejnstrimu hipsteri su govna

Нема то везе са маркама (осим са Конверсом јебеним који прави патике од картона), има ситуација када се зајебу па направе квалитетне патике, ево девету годину за редом арчим рибок тзв. "вимблдонке", тада искеширао неких седам и по хиљада, не зна се шта нису прошле, данас у њима само трчим али када ме не би мрзело да их очистим без проблема могу и на свадбу :Д

Pseto, budi iskren, koga bismo mrzili da nije hipstera?

Pedere, cigane, hrvate, siptare, pandure, merikance, bugare, metalike

Ovako na prvu loptu

старке могу да ти трају до краја живота ако умреш пошто изађеш из радње џДДД

старке могу да ти трају до краја живота ако умреш пошто изађеш из радње џДДД

Ево ја ћу ти купити које патике хоћеш, ако ми обећаш да ћеш умрети одмах пошто изађеш из радње. Гоwно дебело.