Prijava

http://i.imgur.com/WrFk80A.jpg
И ДАЉЕ МИСЛИТЕ ДА УЗИМАТЕ ПАРЕ ПОРЕД ОВАКВЕ МАЂИЈЕ?! ОК.

http://www.rezultati.com/utakmica/6wZo0PUd/#detalji

ovo tako jebeno smrdi na prealz namestili su par puta dosad i evo izgleda da ce lok da uvali jos jedan

„Hvala dragom Allahu što je ostavio lijek za sve i ja učenjem iz Svetog „ Kur`ana“ otklanjam crnu magiju, sihir, urok ili ogramu , a moje amajlije su učinkovit spas da se zlo više u tu kuću ne vrati. Moram istaći da se često sretnem sa osobama koje su ureknute od strane drugih zbog svog uspjeha ili jednostavno što danas imaju neki posao i rade pa tako mogu svojoj djeci obezbijediti ono što im je potrebno.“
„Često kažem da je uzrok strijela koja se odapinje iz pokvarene duše na osobu kojoj se šalje. E ako ta osoba na sebi ima amajliju ta strijela će se od njega odbiti i vratiti onom ko ju je poslao. Prvi znaci da je čovjek pod urokom, koji se zna nabaciti na čovjeka i u ne znanju od strane osoba koje ima „urokljive“ oči, su pospanost, zijevanje,neraspoloženje,glavobolja te bol u predjelu vrata i prsa.“

Pseto nije baksuz nego ga baksuzirate zato i necu da kacim

nemojte se uzrujavati nisu dosli rusi ali mozda DNIPRO napravi prelaz

za veceras SPURS 2 1.60
MILWAUKE 1 1.60

Ok izijem, da gruvamo velike pare na ovaj dubl ?

imam dojavu za vikend, srpska druga liga, drug mi igra u jednom timu, necu da kacim ovde, poslacu aktivnim clanovima pvt.

to bi trebalo da dodje nikolase. ajde i ja cu da stavim kobijev avatar

shomy znas kolko sam se bio nalozio prosli put jbm ti ceo dan kao u frci jurim svaki dinar da nadjem da stavim

Posalji. Prelaz ili fiks?

prelaz brt, poslaću do srede najkasnije, samo da mi potvrdi drug

mada ne znam šta ti hoćeš, nikad ne pišeš ovde...

Kreće igranka, bačena je koska.

Je l mogu u planetu da se vezuju igrači?

Kako misliš emotivno da se vežu ili konopcem onako?
Seltik smajli

torima na sajtu kad sastavljam tiket moze, tako da...

Ma ono konopcem da mi vuku sanke, irvasi se razboleli, moram alternativu da nadjem
skec
k
e
c