Prijava

Dakle, naslov je poprilično jasan.
Tražim program preko kojeg bih mogao da gledam filmove na način da samo ubacim link torenta, i odma krene da se strimuje. Dakle bez skidanja. Nešto pod fazon "Popcorn time", koji ne koristim jer slabo šljaka i često baguje.

Izvinjavam se ako tema već postoji (ja nisam uspeo sličnu da nađem) i ako je možda trebalo da je munem u IT podforum.

Ja sad na temi za filmove isto to pitah, posto su izgleda ugasili popcorn. Za telefon ima Play box a ne znam da li postoji verzija za vindovs.

popkorn tajm radi exstra, wrw ga ne koristiš kako treba

Skini torent i odgledaj.
Za serije imas sajt serijal.com

popkorn tajm radi exstra, wrw ga ne koristiš kako treba

Radi meni popkorn tajm rođo, nego problem je što ja uvek gledam filmove sa titlovima. I onda ubaciš titl u popkorn, a ono skroz desinhronizovan, a nema mogućnosti da se sinhronizuje, kao na BS i ostalim plejerima. Ili ima, a ja nisam izvalio?

Imaš opciju da popkorn tajm pusti film u plejeru po tvom izboru, ja puštam kroz onaj media player classic ili vlc

Imaš opciju da popkorn tajm pusti film u plejeru po tvom izboru, ja puštam kroz onaj media player classic ili vlc

De me nauči kako se to radi leba ti.

možeš i da nađeš film(varljivo leto.avi) u onom temp folderu popkorn tajma

A, nema više opcije da se izabere, ništa, uzmeš ovako
http://i.imgur.com/XU8PmbP.jpg
staviš neki svoj folder
otvoriš fajl čime oćeš

Fala brt.

Inače znam da moja drugarica koristi 'Kodi' neki. Ja sam pokušao to da podesim, ali sam odustao, mnogo mlaćenje, ne može se izvali. Tako da ako se neko razume, neka ispomaže.

mada ovo iznad može i preko torent klijenta da se radi

kodi je bruka, ko navata dosta kanala kablovsku moze da odjavi.

al da je peripetija jeste..

Obican uTorrent klijent moze da radi ovo sto ti treba. Mada kod livestreama uvek mozes ocekivati male bagove.

S obzirom da imas dovoljnu brzinu za gledanje streama, verujem da ti ni download ne predstavlja problem. To je uvek najbolja opcija. Sto se tice stranih stvari imas kickass.to, a za domace sve zavrsava balkandownload.org

Obican uTorrent klijent moze da radi ovo sto ti treba. Mada kod livestreama uvek mozes ocekivati male bagove.

Pa de onda objasni, da ga jebem., ja sam go kurac za računar.

armin ima slican problem,ali je odlucio da se vrati iznajmljivanju iz video klubova i narezivanju cedeova

Tebra u Niš i dalje postoji jedan DVD/Video klub. I to stoji u jednoj od najskupljih ulica već jedno 20 godina. Ja ne znam kako ti ljudi uzimaju pare.