Prijava

Keva - dobro
ćale - dosta slabo

jao kakva tema svaka čast brt

keva slabo, ćale baca mega skečeve svaki put kada neko dođe u posetu ili upoznajem nekoga ili bilo ko nov da priča sa mnom

jedan caletov ortak kad se smeje smeje se jebeno sa tri glasa u istoi vreme jedan je skripljenje pluca,drugi neki preglasan promukao treci zaboravio sam ali ima i treceg i sve u isto vreme

ahahah
aj daj jos neku anegdotu od onog lika sto je zagrio kevu kad je bio kod tebe.

bilo je jos nekih ANEGDOTA ali ne secam ih se,nisam ja nikad ga vise video u zivotu ni pre,to je bila bleja od pola sata u kojoj sam pokusao da izvucem rec od njega,doveli ga njegovi roditelji kod mojih pa kao ajde ja da zablejim s njim kao blizu smo godinama,secam se samo kad sam su me zvali ortaci da izadjem i ja krenuo bez njega,koji kuras,pojeli bi ga fazon,kaze moja keva ,,pa sto njega ne povedes,, i ja rekao ajde,oces li i on seo kevi svojoj u krilo pognuo glavu,zagrlio je i onako tiho rekao ,,necu,, a imao 18 god agghah

naso mi cale letos poso da fizikalisem kod njegovog druga i sada posle prvog radnog dana mog posla idem bratu na maturu i tamo i moje drustvo i sada ja otiso stao sa njima pricam nesto, dolazi cale onako prebaci mi ruku preko ramena i baci skech kao djes fizikalac dje idemo da nas chastish
heh smesan lik....

hahaha
dajte jos tih pokusaja skeca vasih roditelja ili rodbine.

Jao brt ja molim boga da ne skecuju kad mi dodje neki drug, ali to uvek rade jbt.
Inace tata je super skecer, dok mama stalno baca manje skeceve.

Meni calov drug pricao da cale je bio opasan skecher.Tada su jos igrali klikere i moj cale jednom liku razbije kliker i ovaj pocne da place ko kisa i moj cale mu trljao kurac po faci

Imam rodjaka, mislim da je treci ili cetvrti ali smo dosta bliski, kad god me vidi da mi neke pare, palti kafu ili tako nesto. Znaci mozda ima oko 40 godina nisam siguran, ima dobar posao i ono dusa je od coveka. Ali skecuje brat najstrasnije. Stalno. I rimuje sto je najgore.

Ja imam neke krš rodbine sa majčine strane po Hercegovini. Nisam bio petnaest godina tamo ali se sećam samo da su Ninke imale neke truba prejednostavne fore tipa provale pa se smeju sami sebi i klepaju me po leđima - "lafe, hahahaha, lafe jesvidio lafe". Ja ih samo bledo gledao. Pre četir godine odem kod ujaka i ujna mi kaže ma kae videli smo mi i onda da ti nisi nešta društven.

ahah to kao kad meni STARE KUKE na selu kenjaju što LOŠE PLASTIM SENO omg

reko, ja da sam proveo vremena s vilama ko što ste vas dvojica, bio bih najbolji na planeti u plašćenju sena i imao svoj šou program o senu na televiziji - SKEČ I ŠUK

LOL ja sam im jednom odgovorio sa: Ae da vidim kako bi ti napravio LJUBIČASTU tabelu na Vordu.
Strijela iz očiju moje majke.

Ugrađuje komšija ćaletu luster na spratu i kaže mu da utipla još dva šrafa da okači sajlu jer je težak luster, gravitacija i te munje i odgovara moj matori "ma kaki kurac gravitacija na spratu, de ne jebi sojke!"

Pozdrav Радјард Куплунг!

Da li ste odustali od studijskog snimanja akusticne obrade Djigola?