Prijava

Otvaram temu iz puke radoznalosti da vidim ljude vas da li je nekad neko svoju drugaricu video golu?Kada i kako?Kako se osecao tad ali i ona kako se osecala?Dal je doslo do opstenja ili nije?Ja iskreno jednom sam zateko drugaricu evo kakva je bila situacija bili smo sami i resila je da prespava kod mene i kad je trebala da spava skinula se gola i utisak je bio sledeci i ja sam se skinuo kako bi se bolje upoznali ali nije doslo do onog jer me je stra bilo kako nisam imao kurtona da joj ne napravim dete ali ipak smo i drugari sto cemo sad nesto da radimo i da kvarimo drugarstvo.Sutradan smo u toples stanju znaci oboje samo u gacama gledali film i obavljali svakodnevne aktivnosti.Ali moje je zapazanje da kad obuce cipkan brus i gace veoma je uzbudljivija no u toplesu ali je bilo pravo uzivanje u takvom stanju piti kaficu i kokakolicu.Imala je veoma male sisice ali je ekstra kao osoba i drugar.

Jel se vazi ako sam vidio druga...ako se vazi onda opet nisam!

Nama je svima u razredu drug kurac pokazao.

Постоје само независни физички ентитети који у поседу имају пичку, вишак килограма и неку фалинку.

http://vocaroo.com/i/s1o0ic51cX9n
evo ono što sam obećavao, postavio kostur pre dva sata, al nisam bio tu da okačim
ipak mislim da ću bataliti ovaj dens devedesetih stil i pronaći neko originalnije rešenje, jer traka to zaslužuje

Kolko jebe Đigolo sunce ti

РАЂ ОВО БАШ ДОСТА ОБЈАШЊАВА

ЂИГОЛО ТОП 3 МЕЛОДИЈА ТРЕНУТНО НА СВЕТУ ОЗБ АЛИ ОЗБ

Što ne živiš od muzike pederu serem ti se na fon ili šta već

na forumu ljute melodije

kuplunže, napravi da se vrti 3 sata
samo da stisnem AJDE i das izdrogiram

kako se lepi za uvo i srce
ko čičak sve ti jebem

Jeste Šom. Druga je Nići tu a treća je Kukavica.

De uploduj nedje dje se nece ovo otrati u roku od 2 dana!

stvarno jebe kluški mag iz prostorije 3x3 po imenu Fero

lol boh, pa ovo mi je stvarno jedini izvor prihoda

okačiću neki hajfaj kad budem finiširao, jebiga, namenski kačim na vokaru jer upropasti kvalitet, pa se ne provaljuje da nije gotovo

Ona akusticna verzija je dominirala samo tako, da je mogu naci da turim ko zvonce na televun...

Ajd da završiš to da mi večno zvoni tel tako ok?