Prijava

Ima li neko da se razume u ovu vrstu tehnike?
Treba mi preporuka koji kupiti iz sredje ili vise klase, koji proizvodjac?
Najbitniji mi je dugorocni kvalitet, ne neko nalickano govance sto rikava cim mu istekne garancija.

Znacice i negativna iskustva, ukoliko imate slobodno kazite sta je za izbegavanje.

sony su ok televizori iz bravia serije

EI Niš i Grunding su keve, sve ostalo je samo nepotreban pozeraj.

sony i lg su me sluzili do sada dobro

Sony Grunding Panasonik i Philips

Лепо у радњи питаш који модел нема рекламација.
Буразер кад је узео ТВ, узео је Сони неки, не знам који модел... јебале их ознаке

E i ja treba duzmem tv, pratim temu.

Plazma je proslost.
Sony ili lg, ne znam ko je jos dobar u tom segmentu a da nije samsung. Ako mozes da biras trazi android os jer je ovaj lg ogranicen i zakomplikovan. 3d ti vjerovatno ne treba a utice nekih 150+ e, bar je tako bilo negdje prosle godine. Ne znam koliko ce koji potrajati.

LG je dobar, a povoljan
Soni i Samsung sve isto kao LG, ali skuplji za 50-100 eura

tako su isto i sa mobilnim telefonima :)

Nači lg 4k soma inča ok

Tako je, Soče, Čajo bio bog, a neki se sjećaju i ove mace:

http://s25.postimg.org/7mjqmp3vz/maca.jpg

Koliko je to para, šta je viša klasa, preko 2500 evra?

I ja sam juče baš gledao.
http://www.gigatronshop.com/televizori/sony_smart_led_tv_40_kdl40r555c_full_hd-52361#specifikacija

Ovaj Soni ima jako finu sliku, na nivou onih od 100k, bar tako deluje uživo. A i lep je na oko ljudski. Ali onda dođoh kući i vidim pljuje čovel u komentarima. Zbunjen sam

LED Televizori, lcd i plazma su usrani.
LED samo.
imas npr fin ADLER led televizor

a sta je sqa LSD TELEVIZORIMA HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA

HAHAHAHAAHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHA

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAAHHAHA