Prijava

Данас свака џукела тврди да има факултет, а најдаљи домет јој је приступ интернету. Да псето нема интернета, псето би се ујело за дупе и цвилело у некој припиздини из које сеје своје буве.

Џукело, срећно на тој твојој магистратури! Хаххаххаха!

Била би фора да псето окачи слику дипломе и запуши вам уста тврдим курцем лоло

Ове сегамегаултрагига диплоне и болоњски тоалет папир свака џукела може да добије у више примерака. У моје време не би прошли ни прву годину, а камо ли догурали до "магистратуре". Ејјјјјјјјј!

Псето, ти ли си?
http://cf.ltkcdn.net/scrapbooking/images/slide/143908-849x565r1-dog-with-diploma.jpg

Паун друга живуљка, само коментарише оно што би испало добра комедија

Што се тиче продаје природних ресурса, да ли је Раснијево говно наше и по којој цени се креће на светској берзи?

Organizovao sam licitaciju, niko ga neće.

I da...
Kreće sprdnja i pravimo se blesavi.

JEPE JEJ JA SAM BELI MOĆNI RENŽŽER

Koliko granjku boli sto se jebevao sa skolama jer "uci sine samo uci nema bez skole nista ja se za tebe patim i radim da ti budes neko da se ne mucis ko ja" a sad je glupa slepcina koja lupa pecate za bednih 40k i niko ga van interneta ne jebe ni dva posto. A i tu komuniciraju sa njim samo.da bi ga zajebavali.

Elem, ko god ne veruje da ps88 ima dve diplome i da sprema master rad slobodno neka se javi da se dogovorimo za termin kada moze doci do kanca da ga lepo ugostim kafom i viskijem i ladnim kurcem. Ciste cipele obavezne xd

Не знам зашто, али ја сам мислио да си ти завршио фармацију, а не економију.
А који ти је тај други факс?

Saobracajni. Radim u firmi koja se bavi farmacijom, mozda zato.

То је. Зато што си једном спомињао ту фирму где радиш. Не знам како си успео да стижеш паралелно на предавања и вежбе, јер су по Болоњи обавезна, али два факса одједном, свака ти част. Немам више питања, повлачим се из даље дискусије.

Svakog ko je zavrsio privatni "fakultet" nabijem na kurac.

Ja guram drugi drzavni u zrele godine, malo odmora (namlatilo se prethodnih godina, sisaj sirotinjo), jeba mi mikrobiologija mozak.

Siptar da kaci diplome, dal ste normalni. Ko je lud da daje licne podatke da mu neko polupa picku.

Ja guram drugi drzavni u zrele godine, malo odmora (namlatilo se prethodnih godina, sisaj sirotinjo), jeba mi mikrobiologija mozak.

(:

Predavanja uopste nosu obavezna, ppgotovo ako si stalno zaposlen, samo je mnogo lakse poloziti ispit ako si isao.

Pederko upisao državni fakultet, plaća 100 soma školarinu i onda mu se Vučić posere u usta i da te pare Vilijamsu lolćina

Piso ja kad sam gulio redovni fakultet ti nisi znao nos da obrises, zato ne palamudi. Moze mi se vako, da prdim kad uzmem vlast kako imam dva. I onda cu da trazim iskljucivo poziciju u ministarstvu sporta. Da ugasim FMP.

Sta ti guras, ti si za terapiju debilcino sa stolarskim zanatom.

Jel moze neko da udalji ovog malog Hrvata? Em je ustasa, em je glup ko kurac. Ogadice mi sajt.

Ako neko može da mi objasni bio bih mu jako zahvalan

Vidim u novinama da su Pajtić, Čanak i poljoprivrednici u nekom krstaškom pohodu sa traktorima protiv zakona o polj.zemljištu. Pominju neke tajkune i transparentnost.

Koliko sam ja čitao, taj zakon kaže da se daje na korišćenje na 30god
Bar tako je rekla ona sa dva prezimena Bošković Bogosavljević
I da pare od toga idu u kredite namenjene malim p.proizvodjačima sa povoljnim kamatama
Dakle ne prodaje se trajno zemlja, nego zakup na 30 god
opet kažem, tako sam čitao u novinama

Pa miša mu njegovog, zemlja nam neobradjena i zakorovljena
Više od polovine seljaka jedva sklapa kraj sa krajem jer su ostala staračka domaćinstva i naravno totalno lošim planiranjem agrara
Ko ima para ako ne tajkuni da uloži u tako velike projekte?
Valjda treba da prodamo trajno arapima ili Kinezima?
Bolje i ćoravi Mišković ili Kostić
Oni ipak zapošljavaju hiljade ljudi i plaćaju poreze ovoj državi
Normalno je da hoće da se obogate. To je svuda normalno a država treba zakonom i primenom tog zakona da kontroliše da ne muljaju

E sad možda sam ja nešto prevideo
Šta nije dobro u tom zakonu kad se ovi bune?