Prijava

Bolje i ćoravi Mišković ili Kostić
Oni ipak zapošljavaju hiljade ljudi i plaćaju poreze ovoj državi

daj bre nadji prvi toi toi i udavi se

Potpisivanje memoranduma o razumevanju, do koga će doći prekosutra u Kini u prisustvu premijera Srbije Aleksandra Vučića, između kompanije Hebei ajron end stil sa Železarom Smederevo, predstavlja prvi korak u procesu privatizacije tog preduzeća - kaže za Danas Bojan Bojković, član Nadzornog odbora Železare Smederevo i član Radne grupe za pregovore sa strateškim partnerom.

Opet prodaju?
Zar nisu rekli da je sve super?
Počinje druga peć i sl?

EKONOMISTA. ЏДДДД

Da li ima neko od ovih diplomiranih da meni laiku objasni
http://goo.gl/cLJVwz

YouCantHandleTheTruћ
Blagodarim
Ovo ko da je pisano u "green-green" fazonu.
Mislim...ne bih se složio sa delom u zabludama:
"Da veće nije uvek bolje"
Autor za to daje Afričke zemlje kao primer i njihovo tržište...i fazon da ostaju bez posla. Koliko sam shvatio, kod nas, to su propali kombinati u dugovima. Ionako ne plaćaju ni pekaru leba a kamoli plate.

Po meni ključno je obezbediti:
" Processes for accessing land and other resources and then making associated investments should be transparent, monitored, and ensure accountability by all stakeholders"
Ali ne deoničara nego društva tj države koja ovde izigrava vlasnika.

E sad kod nas je problem što 4 čoveka drže 3% obradivih površina pa bi bilo jako dobro da se ovo:
" Prioritize projects that work with existing smallholders. In most countries, large gaps exist between actual and potential agricultural yields of existing smallholders"
nekako uredi. Da li zakonom ili jednostavno pametnijim ljudima u vladi ili kreditima ..

Meni ipak ne deluje taj zakon toliko loš jbg.
Hoćemo u EU jbg sirotinjo skupi muda pa uzmi u zakup kroz kredite.
Kod nas je koliko vidim problem nemanja novca da bi to uzeo Pajtić ili Vučić ili Čanak a ne tajkuna.

Da li ti pišeš preko kalkulatora ili, ne-daj-bože, preko Nokijice 3310, pa su ti ovako šizoidni postovi? Stvarno mi nije jasno kako se posle toliko vremena ne potrudiš da na kraju rečenice staviš tačku, da pasuse odvajaš logično i da staviš znak pitanja (ili uzvika) tamo gde mu je mesto. Kako očekuješ da te bilo ko uzme za ozbiljno kada ti je prezentacija na najnižem mogućem nivou?

Ciklon
Kako kad i na čemu sam trenutno.
Komp, tablet, tel..
Potrudiću se evo časna pionirska :)

Hahaahha cim si nepismen mora da si i glup

Kraj rasprave jbg

pseto88
Hahaahha cim si nepismen mora da si i glup

Ja sam tebi odavno skinuo kapu kao najboljem ili i to nisi ukapirao?

Ja sam tebi odavno skinuo kapu kao najboljem ili i to nisi ukapirao?

Boli me bas kurac sta si uradio a kapiram da nisam jedini idi nadji drugi forum da glumis da si pametan

De je granjka jbt on se bar trudi i pomalo mesa ti si samo lego i digo noge

Cik jesu ovo mali ljudi iz televizora?

pseto88
Boli me bas kurac sta si uradio a kapiram da nisam jedini idi nadji drugi forum da glumis da si pametan

Da li se to meni čini ili ti zapravo hoćeš da kažeš da ne kapiraš ništa od onoga što sam napisao jer nema psovki i prostakluka na koji si navikao? Ili jednostavno nisi sposoban pa ti nivo trećeg razreda OŠ više odgovara?
Moram da priznam da ne razumem.

Cekaj brate jesam ja pametan ili ne? Molim te reci mi ne mogu da zivim u neznanju. Spas za srbiju su miskovic i kostic jer zaposljavaju hiljade ljudi koji rade za mininalac sedam dana nedeljno u tri smene i na praznike i placaju porez nevidljivim virmanima a da ne pominjemo da su ugasili na hiljade malih i srednjih preduzeca tako sto su povukli sirovinu koji nisu i nece nikad platiti(naravno dok je ne plate nece platiti ni bogom dani pdv). Sta posle da pricam sa tobom samo vidim hrpu slova, zanimljivije su mi ove cikove slike

pseto88
Cekaj brate jesam ja pametan ili ne? Molim te reci mi ne mogu da zivim u neznanju. Spas za srbiju su miskovic i kostic jer zaposljavaju hiljade ljudi koji rade za mininalac sedam dana nedeljno u tri smene i na praznike i placaju porez nevidljivim virmanima a da ne pominjemo da su ugasili na hiljade malih i srednjih preduzeca tako sto su povukli sirovinu koji nisu i nece nikad platiti(naravno dok je ne plate nece platiti ni bogom dani pdv). Sta posle da pricam sa tobom samo vidim hrpu slova, zanimljivije su mi ove cikove slike

Uopšte ne sumnjam, to sam odavno rekao. Evo i potvrde. Možeš kad hoćeš i bez tih primitivnih izliva pameti.
Minimalac ili ne, oni rade i dobijaju platu, socijalno i država uzme deo kroz struju, poreze i pdv kad se proda nešto od te robe. Virmane valjda kontroliše NBS? Pa ko je odgovoran? Mišković ili nesposobna država?
Kažeš da si ekonomista? Znaš onda da je jedina prava novostvorena vrednost polj.proizvod i prirodna dobra koja koristiš. Industrija i tašna-mašna je samo nadgradnja. Tako bar ja učio u školi. Ako se nešto promenilo ti me ispravi.
Daj da se nešto proizvodi a ne samo trguje.

Debilko jedan priglupi! Jebao te onaj što ti napunio glavu o neobrađenom zemljištu. Sunce li ti jebem krvavo!
Znaš li ti da se na licitacije državne zemlje ide naoružan i ne smeš da se pogledaš u oči sa ostalim učesnicima jer svi reže kao pseta i otimaju. Nabijaju se cene zakupa koje prevazilaze zaradu na tim površinama. Oru i bagrenjake i jaruge, sunce li ti jebem krvavo da ti jebem!
Ti znaš da ima neobrađene zemlje!
Znaš ti kurac moj!
Okopaj nos neznalice