Prijava

Ja sam se jopet malo ugoio, a taman sam bio fit jbg ostavio sam pljuge. Narawuchenija : pušite... cigare

nepušači su asocijalni. nisu mi ok nepušači.

Fer plej, fer plej
igrati grubo, to nije baš ok

SRBI IZ SRBIJE MI NISU BAŠ OK

Nije ok najlon na daljinskom.
Nije ok kad seljak čačka uši ključevima od auta.
Nije ok kad djeca liče na komšiju, ali samo ako je navedeni ružan.

није ми ок кад неки репрезентативац сасвим солидно игра и онда једном не одигра на свом нивоу и сви крену да га пљују како нема појма, како је пањ, прецењен итд...
поготову за кошаркаше сам то приметио

Jeli ok pušiti elektronsku pljugu? Ako nije da bačam? BAČAJ BAČAJ

Makaronac
ja vjerujem

ko veruje pobedjuje a verujemo svi
takva nam je tradicija i van terena smo tim

Није ми океј што људи толико пљују Бранислава Ивановића Банета.

Данас била вест да је ушао у конкуренцију за тим године и сви као "хахахахахах та рупа лооооол", буквално су сви заборавили да је у прошлој сезони Челзи био првак, примио баш мало голова и да је Ивановић поред одличне игре у одбрани, често био и претња у нападу. И можда је и одиграо неке лоше утакмице за репрезентацију, али је у читавој каријери у бар 80% утакмица дао све од себе, што кажу.

Српска кратка памет ми баш није океј.

Hah pa kad ga gledaš dok igra za Češku ili Barsu, kao da su dva različita igraša. U prvom poluvremenu imao jedan jedini šut iz igre, ali fala bogu setio se da sme da šutira u drugom, sve poene dao u trećoj četvrtini. Još da dođe Kući hendikep i sve potaman.

Sudeći po postu više mi deluje da je za "IDE MI JEBENO NA KURAC", nego "pa ono nije fora".

Spori ljudi na ulici, ugl babe/dede sa nekim torbama ili onim kolicima Boga pitaj gde je to pošlo i što, samo nešto kruže jebavaju ale.

Lol Rađ ja gledam škk jedva skontao

kosmopolita

nije ok kad mladi ljudi sa prevelikom kilažom ubeđuju i sebe i druge u one fazone hormoni, metabolizam... a u stvari ne mogu da kontrolišu jebeno alavo prežderavanje. nije ok, a malo je i jadno.

Nadam se da ovo nije usmereno na mene jer ne vidim da sam ja igde spomenula hormone ili metabolizam. Inače nije mi se nikad desilo da mi neko debeo priča o hormonima i metabolizmu, kapiram da su te priče malo prenaduvane i da se ti izgovori ne koriste toliko često.

Космополита, ако је то усмерено на Небитну, то и није баш океј.

što upućeno tebi? ja tebe ne znam. jesi debela pa se osećaš prozvanom?
genetika jeste čest i vrlo glup izgovor.

lol pa napisala si to ispod mog posta

Majakovska

kad se neko sprda s tim što sam debela. pravim se kao da mi nije stalo, ali nije mi baš ok

Neukusno kosmopolita, krajnje neukusno.