Prijava

forget mi not izlaze na temi svoj naomi kembel fi struka a sasvim nebitna gleda iz offa i steze pesnice..

svi napadaju sasvim nebitnu da je debela, ona se brani, ona se brani veli da ima secer.

svi ovi ostali su jaki u grupi, svi su jaki u grupi, svi kidisu, kidisu poput hijena. Ujedaju poput malih pirana. Svojim malim sekuticima nanose bol. To je normalno za jednu biocenozu, jednu biocenozu sacinjenu od predatora i lovine.

u komunizmu menopauze nije bilo

Kakav perfidan potez nezaboravne devojke od 50 kila!

kaka je ono zajebancija sa fejdom i zatvorom ? mislim da si ga bas ti miki nesto zajebavao za to

Pa bio u zatvoru i dao dukat.

forget mi not izlaze na temi svoj naomi kembel fi struka a sasvim nebitna gleda iz offa i steze pesnice..

Стеже песнице и размишља у коју теретану да крене, који грејпфрут да купи: црвени или жути. Лололо

Небитна није ни свесна да само ако хоће да буде врх риба, да то може да постане за највише годину дана, само ако буде бринула више о себи.
То подразумева: правилну исхрану (не да гладује, већ да има уравнотежену исхрану), редовне одласке код лекара и рађење анализа крви, као и редовно бављење спортом (4-5 пута недељно), дакле, теретана, трчање, пливање, шта год...
Требало би да смрша да би се она сама осећала боље, а не да је више не би прозивали да је дебела. Има 21 годину, ако сад не пази на здравље и не покушава да јој буде боље, кад ће?

ok ok, evo jedne smesne slike koja mi se javila. Sasvim nebitna u ulozi svetog jeremije a kosmopolita je kao zmija neka :D

hint: sveti jeremija po legendi bije zmije stapom

lol izijeme, fmn deluje kao ok lik, što bi meni smetalo što je manekenski građena, nemam tih kompleksa, moja jedna od najboljih drugarica u srednjoj je visoka 186cm, prirodno plava duga kosa, ogromne zelene oči i usne, nije mogla da bude manekenskija nego što je bila i sve su imale trip da stoje pored nje, kao glupo im jer deluju nisko i zdepasto, meni to nikad nije bio problem

Hahahahaha ubij se odmah

deki zašto si ljigav toliko
ostavi me na miru

Jer sam skot jbg imam sve u životu i to sam ostvario strogim planiranjem svakog poteza ovde dolazim da pokažem svoje pravo lice neotesane seljačine koji bi ti prišao malo te muvao pa kad tvoja ortakinja prepička skonta da sam dobar čovek jer pričam sa takvim skrndeljom dala bi mi pičke na medveđem krznu kraj užarenog kamina a ako ne bi onda bih ti jednjak istavio mojim crnim grbavim kurcem išutirao te na podu wca i ostavio da se koprcaš u semenu i suzama.

Nije mi baš ok što me Radjard poredi sa džakom cementa :(
Nebitna, ja svakako nisam manekenski građena, tako da opušteno :)

Ćao Ivanice, kad ćemo da razmenimo skripte iz socijologije? ;)

deki poceo da pise za deep web ima kolumnu svakog petka mu izlazi tamo

Deki šutira ljude po veceima za pare i kači na dipveb gde prodaje kineskim fetišarima za 25jena il 3 komada za 60 jena

brt zašto svi imaju poriv da me tuku ovde, čime sam ja to zavredila? :/

Dobra tema za razmisljanje, narocito prije braka ili makar odluke o zajednickom zivotu sa partnerom.