Prijava

Da, da, da kako sam ajnc zaboravio vrhunska igra

па да, нормално да је почео овако усхићено да прича о картама кад сам га у шаху отресао ахахахах

Pa realno je nereseno bilo ali ako ti znaci prisvoji prvu partiju eto

добро не рече да си је и добио јер сам те матирао али имао си топа предности хахах

волео бих да научим да играм рауб и фирцик.

Oces da igramo u pare? Izguglaj malo jbg ima pravila gde hoces

Madjarskija igra nema

Odgledao sam sad onaj dokumentarac o Karpovu i Kasparovu, zanimljivo baš

Pseto, piješ li bevandu dok igraš briškule lolo

Evo stec se druzio sa kroatima zna za briskule (porilicno jednostavna igra jbg)

*fircik boh, i nema veze sa madjarskom igra se najvise po crnoj gori i onom delu srbije koji je tamo ka njima

Au ala se ovde sinoć igralo haha

Mozes misliti kako se igralo u 3 sata lol coa peder godinu dana trenirao sa devojkom, isao cak i na pripreme u vrnjacku banju iznemadio me ocekivao sam.neki suster mat. Danas cu ga otresti ko slinu xd

Aj ti lecki jednu jutarnju pre dorucka?

Ajmo jednu druže Bečmenu. Koje ćeš vremenske uslove? Kiša, sneg, sunce hehe koliko debilan post ajde kaži na koliko da stavim

Truć je jebeni velemajstor i živi od šah turnira

Svetozar Gligoric vukajlije.

jao ps kakve izgovore imas, otresao te aleksandarkg posteno, pa poenta saha je da neko previdi tj pogresi

Stavi 10+5 npr eto

Ne seri skauzeru realno je nereseno bilo iako se sprdam

па реално си ме добио 3-0, да се не лажемо, ахахахахх

реално, ја сам јуче убо реал х-х и 2+, квота 9, али сам омашио арсенал х-2, лајпциг х-х и саутемптон х-2, реално сам узео 150 'иљада на 100 динара јер сам убо једну са најбољом квотом, а у ствари ево седим кући и гледам где данас да нађем паре да имам за пар пива, гориво и цигаре. е па ето ти шансе кад се запијем таман да ме добијеш вечерас, хаха.