Prijava

pa znam na sta mislis i lepo te pitam kako se leve koju picku materinu

meni je to sa desne strane hahahahahaha

to ti pokazuje ko je u prednosti

poceo turnir, taman sam hteo da okacim ali vidim lecki reaguje ko munja :D

Јел то оно кад ловац и коњ носе 3 бода, пиун 1 итд..?

Ne jbt nego inicijativa kao

pozicija na tabeli isto, ko je u prednosti, to su neke komp analize to je ionako za nase kratke noob partije nebitno toliko

To je procena kompa o poziciji. Ako recimo piše +1, komp procenjuje da je beli bolji za jedan poen (jedan poen = jedan pešak). Tu ne mora da znači da beli stvarno ima pešaka prednosti, već komp procenjuje da je pozicija takva kao da beli ima tog pešaka prednosti. Imate ispod table tri prve linije kompa (ili samo jednu, ako je samo jedna, onda pritisnite onu strelicu sa strane i izaći će vam prve tri). I u bilo kom trenutku možete da probate bilo koji potez na tabli i komp će vam reći zašto je pogrešan :)

Nakamura potez u stilu nekog od nas haha izgubio je partiju u 13. potezu.

ma Naka je arogantno govno izgleda koje prodaje svoje trikove raji na chess.com u blitz partijama

Za mene je Kramnik nešto kao Kum šaha, kako on kaže, tako mora da bude :) Bog. Sad na olimpijadi je imao majicu sovjetskog saveza.
Jesi video ove greške sad na turniru u Londonu? Nakamurina je solidna, ali Adamsova je i za nas nešto posebno :) Malo se bolje osećam kad i oni naprave takve greške.

Kramnik veliki gospodin.
Video sam Nakamurinu, zaboravio covek otvaranje. Nikada ne treba mehanicki da se igra otvaranje, zato je Magnus tata. Vidim sad i Adams kako je zasrao.
I oni su ljudi, jbg, jos kad dodje los dan.

https://www.youtube.com/watch?v=TY41yF1gX1w
Najjaca reakcija na gresku.

Hahah znam ovo. Kasparov bi bio užasan igrač u pokeru :)
Imao je i Karlsen lapsusa u otvaranju
https://www.youtube.com/watch?v=fo5i0ZvvcJQ

гледајте завршницу ананда

Dajte link da ne kopam

Gotovo, Pseto, remi, nisu imali vremena da ga zabibere

Pa sta drkas kurac drazo

Eeeh, crni Magnuseee.

па реко сам завршница :D а јбг, мислио сам да ће се гањати још