Prijava

животиња са гифа је кунић, немојмо због лоших особина једне подврсте да осуђујемо читаву расу, ЗЕЧЕВИ ДОБРОДОШЛИ дајмо зечевима азил и деку да се не мрзну у хладним децембарским ноћима, а и јануарским бога ми

https://www.youtube.com/watch?v=vf_PcnSdNeM

Dokazano je da od suvise sexa zecevi padaju u komu, od Milorada Zeca postaje Arijan Komazec. To je jedna od formi unijacenja zeceva koju odvajkada primenjuju hrvati sa svojim zecicama.

Svi vi koji branite zečeve molim vas da poslušate jednu istinitu priču koja se desila mojoj drugarici. Smuvala se sa jednim zecom kog je upoznala preko fejsa i koji je delovao normalno čak i ja sam par puta bila s njima, pili kafu, teme neke uobičajene da ne dužim sad, ali fazon pismen, odvajao reči zapetama i to. Znali smo da nekad diluje vutru ali ništa neobično to nije bilo. I sad, ta drugarica inače živi sa sestrom koja radi, a ona ne radi. Jednom dok joj je sestra bila na poslu, taj zec bio kod nje i šta ti ja znam radili šta se već radi, ona ga ostavi tu da spava i ode u školu pošto je tad bila četvrti srednje. Vraća se kući i otključava stan, zatekne unutra još PET zečeva koje ne poznaje, između njih sanduk oružja, dogovaraju isporuku... svima pištolji zadenuti za pojaseve. Ona se devojka istraumirala, stan do nje, bukvalno vrata pola metra od njenih živi neki SAJ-evac, mogla je ozbiljno da najebe iz sto razloga. Sa čime su bili povezani ne znam, uglavnom ovaj njen krenuo da se pravda, ona mu rekla da se izgubi, ceo dan čistila zečja govna sa laminata. I kaže danas nema nikakve predrasude, živi i pusti druge da žive ali sa zecom više nikad.

Današnji zečevi su jebeniji od kurca ja da vam kažem

Joj brate, gde me nađe. Kad se samo setim kako su zečevi nekad bili super dođe mi da umrem sad kad nisu vise super u poređenju na nekad kad su bili super a sad nisu.
Nekad je bre pošten zec mogao da spava u parku i da mu nista ne bude a bas bi voleo da vidim gde mozes danas da nadjes poštenog zeca, pitam ja vas???
Lepo kaze pesma "ni zečevi nisu nisu vise kao sto su bili..."

Milos-88

Joj brate, gde me nađe. Kad se samo setim kako su zečevi nekad bili super dođe mi da umrem sad kad nisu vise super u poređenju na nekad kad su bili super a sad nisu.
Nekad je bre pošten zec mogao da spava u parku i da mu nista ne bude a bas bi voleo da vidim gde mozes danas da nadjes poštenog zeca, pitam ja vas???
Lepo kaze pesma "ni zečevi nisu nisu vise kao sto su bili..."

Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve зечеви bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila зечева.....eeee kad se setim kad зец i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi зечеви pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i зечеви....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

evo primer jednog zeca od drugarice koji je jako bezobrazan. naime oni žive tj ta drugarica i njen dečko sa bakom i dekom msm nebitno za baku i deku nego imaju pored tog zeca i dva kera velika al su baš ljubazni kerovi da ih pomaziš baš i jednom je taj zec a to je inače neki rasni zeka nije baš onaj za paprikaš i taj zec voli da spava na kerovima, skoči im na leđa s kauča i tu bleji e sad kerići su dobri i trpe ga i jednom zeka bio skočiio keru na glavu celom težinom i ker se izmakne i zeka se naljuti i skoči dok je kero spavo skoči mu na leđa i ispiški se. to nikako nije bilo lepo od njega ne znam zašto državni orghani nešto ne preduzmu msm stvarno

Imam zeca a zec ima zube. Izgrickao je kabal za: -miš-tastaturu -zvučnike -fen za kosu -punjač...

Donela tetka zeca kod nas kući i pustili smo ga da skakuće po dnevnoj sobi. Svi smo se igrali sa njim dok je jedino baka samo onako zbunjeno gledala u zeca dok na kraju nije rekla MAC MAC jer nije znala drugačije kako da ga dozove. Popadali smo od smeha.

hahahaha jebem ti. mogla ga je zvati ZEC ZEC

Uvijek kad neka djevojka izbaci sliku sa drugaricama, i stavi u opis smajli zeca, pomislim da su playboy zečice, znači bruka...

Majakovska
i šta ti ja znam radili šta se već radi

а шта се ради? :Д

zec može biti samo jedan

Dam zecu sto dinara, kaže malo mu, pa idi zaradi ti više, ako možeš.
On kaže aj daj sto onda

danasnji zecevi ne ustaju u autobusu starijim osobama,stave one slusalice u usi i gledaju kroz prozor nista ih ne zanima,ali dobro to je samo period