Prijava

Ovaj je zavrsio i osnovnu i srednju muzicku na klaviru. I sada svira narodnjake, jer Srbija...

Није то ништа. Има људи са завршеном музичком академијом који свирају по свадбама. Пиче двојку (ритам и бас највише, ређе соло) негде у околини Пожаревца цео дан, а онда наредних неколико дана свирају само класику или џез.

Ja mislim da je fenderova tačka bez povratka kad je počeo da ubija grobare posle toga nema nazad!

Bez povratka je bilo kad sam jebao sestru a da nisam znao da mi je to.
Posle toga mi nikad vise nije bila sestra

"Ljubi bližnjega svoga" si pogrešno shvatio, Boxore, jbg. Po33.

Hahaha vera će mi doći glave.

I Sotona je nekada anhel bio, ne zaboravi to!

A pazi ovo. Ležimo mi posle i ona priča nešto i sve potencira i kreće rečenicu sa brate.
Brate zapali mi cigaru, Brate daj mi pikslu a znam da ne priča tako pa ja reko da pitam o čemu se tu radi i da stanem tome na put. Bolje da nisam

Vidi, olakšavajuća okolnost je to što ti je sestra. Da si napisao "brat", onda bi bio u problemu.

Ali ozbiljno sad umreću od mamurluka.

IMAM FORE JEDAN SAT NISI MI TI BRATE BRAT NE NE NE NE

Znači povratiću pomorandžu

Boh, ti ko moj ortak iz srednje, svirao violinu, ganfer, blejimo mi u dvorištu ispred i duvanimo a neka cigančica sa njim, grli ga, kae on posle nekog vremena "E ovo je Sanela, moja sestra od nekog roda, ali šta ima veze, hahaha" i krne joj jezik. Radi se o tipu koji je šokirao nastavnicu engleskog (imala slabo srce jbg) sa rečenicom "Ja, profesorka, dok nisam izgubio nevinost, turim dve šnicle između rebara na radijatoru, i bole me briga!"

I da - u toj rečenici, floskula "bole me briga" ju je totalno izbacila iz takta.

U moje vreme se dulek punio mlakom vodom, greota za meso

Poznajemo se od ranije?

Ni duleci nisu što su nekad bili