Prijava

Ovde kačite pričice iz života iz kojih ste izvukli neku pouku.

Recimo ja malopre pričam s likom i kaže on odo da jedem i vraća se za dva minuta kaže eo baš sam brz, reko hehe nadam se da nisi u svemu tako brz :)
Lol a uopšte ga ne znam dobro ne znam šta mi je ovo trebalo
Naravoučenije je da se ne treba dopisivati s nekim normalnim ljudima dok vam je Vukajlija otvorena u isto vreme jer će vam možda biti teško da uskladite dva različita moda mozga

што је брзо то је кусо ;)

Jednom sam se dopisivao sa ribom i ispostavilo se da je debela a još ne zna ni da puši.
Naravoučenije: Ako se dopisujete s nekom ribom prvo tražite sliku deje gola, inače se možda dopisujete s nebitnom.

hahahaahhhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahha

Lasta koja je okasnila sa letom na jug krene i zaledi se u vazduhu. Padne u neki voćnak i tu ostane paralizovana. Bile tu neke krave pasle otavu i pukim slučajem se posere na lastu. Toplota govneta odledi je i ona kako je krenula da se odkravljuje dodje neka mačka uze je iz onih govana i pojede je.
Naravoučenije
Nije svako ko te uvali u govna tvoj neprijatelj niti je svako ko te izvadi iz govana tvoj prijatelj.

deky_aod

http://ak-hdl.buzzfed.com/static/enhanced/webdr02/2013/3/1/10/anigif_enhanced-buzz-2059-1362150552-4.gif
dobro deki, ne bi imao seksualni odnos sa mnom, ne bih ni ja s tobom, mislim da smo u savršenim pozicijama ovde, da li bi me sad ostavio na miru

Više puta sam uvažao mišljenja ženskih članova ovog sajta o muško-ženskim odnosima i mnogim drugim stvarima, posle se ispostavilo da su: debele, ružne i nevine, dakle nisu relevantne i njihovo mišljenje nije validno.
Naravoučenije: znate i sami

NE VJERUJEM DA OVO RADIM...
Mnoge od vas poznajem i puno dulje od facebooka, tako da mi je stalo do vas i ne bi vas označio kao „prijatelje“ niti prihvatio vaš poziv za prijateljstvo da je drugačije. Učinit ću ovo samo jednom, tako da sad imate priliku… Za svakog prijatelja s„liste“ mogu reći - drago mi je što ga imam.
Uhvatim se kako gledam vaše fotografije. S vama dijelim šale i sve vijesti, podržavamo se i u dobrim i u lošim vremenima. Vidjet ćemo tko će pronaći vremena i pročitati ovo do kraja… Ako želiš pokazati koliko ti je stalo do svojih prijatelja iz čitavog svijeta, samo naprijed i kopiraj ovo u svoj status, makar ti to oduzelo samo minutu. Želim vidjeti tko će prihvatiti izazov kao ja- vidjeti tko želi pokazati da mu je stalo. Hvala vam svima što ste dio mog života.
Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

Shomy23

NE VJERUJEM DA OVO RADIM...
Mnoge od vas poznajem i puno dulje od facebooka, tako da mi je stalo do vas i ne bi vas označio kao „prijatelje“ niti prihvatio vaš poziv za prijateljstvo da je drugačije. Učinit ću ovo samo jednom, tako da sad imate priliku… Za svakog prijatelja s„liste“ mogu reći - drago mi je što ga imam.
Uhvatim se kako gledam vaše fotografije. S vama dijelim šale i sve vijesti, podržavamo se i u dobrim i u lošim vremenima. Vidjet ćemo tko će pronaći vremena i pročitati ovo do kraja… Ako želiš pokazati koliko ti je stalo do svojih prijatelja iz čitavog svijeta, samo naprijed i kopiraj ovo u svoj status, makar ti to oduzelo samo minutu. Želim vidjeti tko će prihvatiti izazov kao ja- vidjeti tko želi pokazati da mu je stalo. Hvala vam svima što ste dio mog života.
Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

Više puta sam se jadao o raznim stvarima na ovom sajtu (bolje nego nekome u rl) i dobio komentare da sam jadnik. Kažem im, alo nisam ja jadnik, imam pare, jebao sam neke ribe, tukao sam se, vukao sam spida koksa gutao eksera, prosao neke stvari u zivotu, i dobio komentare: jooooj cuj ovoga ajde bezi ne seri molim te.
Naravoučenije: ovaj sajt je leglo debelih riba i trulih likova, ponasaj se kao jedan od njih

dobro deki, ne bi imao seksualni odnos sa mnom, ne bih ni ja s tobom, mislim da smo u savršenim pozicijama ovde, da li bi me sad ostavio na miru

LOOOOOL koliko jadna replika

nisam seksista ali smatram da je neophodno da na forumima bude obavezno da žene dostave dve tri slike pre nego što prokomentarišu nešto o bilo čemu, da ne bi ozbiljno shvatali debele i ružne ribe, čije je mišljenje svakako nebitno bilo gde u svetu

ok stvarno mi nije trebalo ovo, ionako sam u pms-u i na ivici suza ceo dan... idem da gledam seriju

Obradovaće te slika včrs :-D

zbog tvojih golih koleeeeenaa pamet se moja pomeraa kad si za ljubav stvorena dodji i budi voljenaa ;)))

Nenade šalila sam se molim te nemoj da mi šalješ sliku :D

Бохор
Shomy23

NE VJERUJEM DA OVO RADIM...
Mnoge od vas poznajem i puno dulje od facebooka, tako da mi je stalo do vas i ne bi vas označio kao „prijatelje“ niti prihvatio vaš poziv za prijateljstvo da je drugačije. Učinit ću ovo samo jednom, tako da sad imate priliku… Za svakog prijatelja s„liste“ mogu reći - drago mi je što ga imam.
Uhvatim se kako gledam vaše fotografije. S vama dijelim šale i sve vijesti, podržavamo se i u dobrim i u lošim vremenima. Vidjet ćemo tko će pronaći vremena i pročitati ovo do kraja… Ako želiš pokazati koliko ti je stalo do svojih prijatelja iz čitavog svijeta, samo naprijed i kopiraj ovo u svoj status, makar ti to oduzelo samo minutu. Želim vidjeti tko će prihvatiti izazov kao ja- vidjeti tko želi pokazati da mu je stalo. Hvala vam svima što ste dio mog života.
Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

A što sad ne? Pa ígramo se, šta.

Maja oće kurca Nenade.
Naravoučenije: Krvavo sunce ti jebem povratiću.
Dejan