Prijava

ХОЋУ ДА СЕ ЗА КСТ МАСКЕНБАЛ ПРЕРУШИМ У ПРОДАВЦА ИСЛАНД ПРИШИВАЧА, ИМАШ ЛИ НА ЗАЈАМ ЈЕДАН КОНТИНГЕНТ ОД 2000 КОМАДА? ВРАЋАМ ТИ СВЕ ШТО НЕ ПРОДАМ И 30% ОД ОНОГА ШТО ПРОДАМ!

Znam lika koji ti moze prodati dzemper sa obicnim sivim, smedjim, crvenim i plavim prisivacem kao i sa prisivacem vrs za 2000
naravno sve je kopija ali ima stone island etiketu

АЛ ЈА ТЕО ДА ТИ ПОМОГНЕМ ДА ПОКРЕНЕШ БИЗНИС

I šta je furka sa tim Stone Island, jel to neka kao marka, vidim ja furaju se klinci na to pa da uletim keš da im prodajem fejkove?

Pa brate kod nas niko osim prenogatih likova nema original, al zato ulazim u posao sa strancima, skupio sma pare 15. januara krećem sa deranjem stranaca.

Kod nas prodaji prišivače VRS, ja nabavljam za 2 km a prodajem za 6. Al to je mala zarada, stone island strancima prodati je vrh.

I trebas napisati neki uverljiv tekst na engleskom i kreces sa zaradom. Kad uzmes lovu na prisivacima kreces sa dzemperima. To su stotine evra.

Kada bih sreo Rasnija ne bih mogao da se otmem porivu da mu lupim šamarčinu.

Što ne prodaješ VRS strancima, ako su 2km to je još jeftinije, a valjaj po ceni stone island. TO je tek vrh.

Samo se vi zajebavajte, a kad budem pun para ondacete biti ljudomorni.

Što, nemaš dovoljno VRS prišivača?
Proglasi za raritet i cepi cenu, bolitekurac.
Još plus #posao_od_kuće

Jel živ Lurč, jebite? Nisam tog lika vido u jedno 5 godina sigurno, e to je bila ekipa Cigana, a ne ovi rasniji danas.

Skocmis picka nece na pivu, vadi se na posao pa ne moze.

Da si bio na tribini kad i Lurč bio bi i bjen i još bi te išutao sa stadiona jer im uvaljuješ lažne prišivače.