Prijava

Mućke su do jaja, sigurno sam gledao svaku epizodu po nekoliko puta, pola teksta znam unapred dok gledam. Generalno gotivim taj engleski humor.

Clannad, nema u Mućkama umetnutog smeha, to je smeh žive publike koja prisustvuje snimanju. Mislim, taj smeh u serijama je najčešće lažan, ali eto u Mućkama i još ponegde nije.

jesi siguran da je to smeh ljudi sa snimanja?onaj njihov stan nije studio.
pristustvovao sam snimanjima.moraju svi da cute kako bi se glumci culi i zbog tona generalno.bukvalno svi ucute,cekaju da se zavrsi kadar,pa onda frka trka.i druga stvar je da ne bi stalo mnogo ljudi na gajbu.koliko opreme ima,koliko ljudi prisustvuje,nema bas mesta za neke sa strane.oko 20ak ljudi se nalaze iza kamere.i to je mali broj jer nema obicno mesta na gajbama za sve koji bi trebali da prisutsvuju.od rezije,tehnike,sminke...

Clannad, nema u Mućkama umetnutog smeha,to je smeh žive publike koja prisustvuje snimanju. Mislim, taj smeh u serijama je najčešće lažan, ali eto u Mućkama i još ponegde nije.

To nijesam znao :D Čak nijesam bio ni 100% sig da je u mućkama uopšte bilo smijeha jer ih nijesam gledao bar 3-4 god, nego to rekoh jer 99% "humorističkih serija" ima taj smijeh i nekad moram par puta da premotam da vidim je li bila neka fora koju nijesam shvatio pa mi nije smiješno... na kraju naravno se ispostavi da nije, samo režiseri tripuju da su ljudima stvari tipa podrigivanja, prđenja, malih izmjena tona govora i sl. vrhunac komedije...

mucke objasnjavaju,a sad to sto su prikazivane 1536376 puta pa zbog toga taj humor deluje izlizano nije njihova krivica

Ja sam baš dosta ljubitelj Mućki.

Sanitarni čvore, ne razumem ti se ja ništa u to, ali znam da mi je to neko nekad rekao a i vikipedija potvrđuje

https://en.wikipedia.org/wiki/Laugh_track

Most episodes of Only Fools and Horses feature a studio audience; the exceptions, which featured no laughter at all, were all Christmas specials, "To Hull and Back", "A Royal Flush" and the second part of "Miami Twice". For their DVD releases, "A Royal Flush" (which was edited to remove over 20 minutes of footage) had an added laughter track, as did the second part of "Miami Twice" (which was merged with the first part to make Miami Twice: The Movie).