Prijava

http://s8.postimg.org/ly8uvgc3p/zastava.png

Svako malo vi ostanete bez vaših šalova i zastava.

Glup pokusaj trola ili glup autor.

Delije preko 6 godina nisu ostale bez obeležja koje je bilo na ogradi, grobari su jedino skidali zastave koje su pravili fanovi i to uz pretnju nožem i pištoljem.
Sa druge strane mi već godinama glodarima uzimamo udarne zastave kao npr HH pre nekoliko derbija.
Zadnji primer naše akcije je zastava grobari Troška (to su grobari Niš ali su im ugašene poslednje 3 grupe), osim zastave uzet je i megafon i bubanj.

kako se osecas povodom toga rasni? Imas li neke zmarce u nogama i rukama, leptirice u stomaku? Jel ti porasla cuna malo i koliko tacno?

Izgubili ste grobari Troska u fer tuci ( nije bilo palica ni baklki, nicega), pa vam je sada krivo. Potrosili ste sve krajeve i nazive za Nis. Zna se oduvek da je to nas grad a vi se opet samo sramotite. Cekajte derbi pa cemo izneti i Vladičin Han.

ja stvarno ne znam o cemu pricas, pitao sam te kako se osecas povodom tih cinjenica, al ovim odogovorom si mi rekao sve sto zelim da znam.

Evo zašto je fudbal propao.

evo da ti kazem kako se oseca
dobije osecaj snage
on je deo grupe koja je jaca
on je jak
on je bs
on je revolucija
on je uticaj
ali kada prodje krajem gde su grobarskim krajem sakriva sal jbg

Lol pa ja svaki dan u skolu idem sa kapom, salom, majicom, duksem, svaki dan na sebi imam nesto zvezdino. Niko me nikad nije ni popreko pogledao.

to je zato što si zajeban

to je zato što si zajeban