Prijava

i ja štetan treba i mene zabraniti al samo na javnim mestima

Najveći zagdjivač vazduha je prdež krave jer sadrži mnogo metana, dakle daj da istrebimo krave. To sa pravima nepušača smara isto koliko i prava nac. manjina, pedera i životinja. Jbte, ljudi puše fazon 1000 godina (lupam, mrzi me da tražim), a duvanski dim naglo postaje tema štetnosti pre neki 10-15 godina jer eto nekome je tako prdnulo. Duvanska industrija je prejaka da bi je bilo ko ugušio zabranom pušenja u bilo kojim objektima. Uostalom, država godišnje samo od akciza na cigarete zaradi pola milijarde eura, što svakako nije zanemarljiva suma i podjednako doprinosi i pušačima i nepušačima. Ako nekome smeta pušenje u kafiću ne mora da ide u njega, isto kao što i ja kao pušač ne idem na mesta gde ne sme da se puši i problem rešen. Nego su nepušači generalno postali razmežene devojčice koje kmeče da im se ispunjavaju hirovi. E EVO VAM GOLEM KURAC, KO MI SERE ZA CIGARE MOŽE SLOBODNO DA NAPUSTI MOJE PRISUSTVO! ! ! PRAVDA ZA PUŠAČE I PUŠAČICE.

Pogotovo pusacice

.Vuk
Zato što udišeš otrov - nikotin, katran i druga sranja, zbog čega?

sem ako ne ides svuda sa gas maskom na glavi i ti udises otrove.koji nisu od pljugi.
zasto da sjebasvas jetru alkoholom?sato jesti masno?zasto ne slusati dr filguda?
neka ljudi konzumiraju sta god zele.
i pusenje droge treba da bude legalno.bilo koje.

Ахахаха како се мрзе пушачи и непушачи. Па да л' сте реални јебале вас цигаре..

Lol pazi kad je cak i Bohor u drugom postu kontao da od ovoga nema nista

Lajk za pušače, komentar za nepušače
Hajde da vidimo ko je jači :DD

lakse je povisiti cenu da se isfiltrira malo sirotinja sto bi realno i ucinilo uslugu mnogima

Пушење убија

Sto se tice cene neka dizu, a ne da kao do pre neku godinu sirotinja steka cele nedelje da zapali Davidov ili Sobranje u klubu, boli me kurac. Kome je skupo fazon 250 kinti za pljuge ne treba da pusi nego da nadje bolji posao.

Koje su to pljuge dobre za 250 dinara tj. ispod 300 daj nemoj da se lažemo

E probao sam pre nekih mesec-dva ovaj iqos ili kako se zove kurac ovaj na baterije sa ovim patronama od duvana kao negoruće ne znam kako ga reklamiraju 6k košta naprava i deset paklica tih patrona, jebotebog koja govnurda je ono neverovatno, tri dima sam povukao i govno je kao... Kao laki strajk npr.

nisam ja kupio naravno, isto govno kao električne cigare uglavnom radije bih batalio sutra već nego što bih na ono prešao

Koje su to pljuge dobre za 250 dinara tj. ispod 300 daj nemoj da se lažemo

Meki laki

Ne slažem se, pušio sam i laki neko vreme, tipa pre 7-8 godina, sad mi je govno očajno, gore od winstona otprilike, i od lm plavog recimo, to sam probao od tih osrednjih cigarica.

A za sirotinju koja puši sobranje kad izađe, haha, skoro bio doček ovaj, lik tu neki za stolom ćaletovo odelo, sav nikakav jebote, ne puši inače, a za tu noć uzeo sobranje crni onaj kockasti, mrš majku ti jebem kompleksašku garant je tri dana plakao posle jer je dao 500 dinara na cigare da ispadne faca a ispao slepac najgrđi

Evo opet me je iznervirao jadnik

Pricaj nam jos detalja iz njegovog zivota.

Svi koji konzumirate cigarete dodjite da mi izkonzumirate kurčinu nauljenu. Sirotinjo nemate za hljeba a cigare kupujete