Prijava

наиме, управо са групом пријатеља полемишем око тога да ли је ану ивановић пре вердаска јебао неко, и да ли је тај неко срб?

овде има и екстремна страна која чак предлаже да је сисала курчиће по хаусторима и улазима. ја мислим да њу, под један, ни један серб није јебао већ само протестанти и један католик, а под два да је вердаско први јебао. значи претежно анго саксонски протестант је неки њен идеал. шта мисите?

то под један звучи као лаж а под два не значи да ју је јебао срб али ок чланак треба нам то. а под три то је белосветска анимир дама што би реко анђус.

Možda čuva prvi srbski kurac za brak

tri puta je imala seks sa dva razlicita srbina

Hahahah jebem ti mislim da su sklonili to za animir damu sa yutuba
EDIT NISU!
https://www.youtube.com/watch?v=9Q1G0wGU4hQ

jeste spavala je sa markom djokovicem

линк, извор?

izvor: marko đoković

она је једна приватна особа која се бави приватним играњем хахаха

zar se nije trpala sa paunicem?
pa se on hvalio,pa ga ona sutnula.
a i nema milione ko svi ovi do sada.jebe se sa onim svinjskim nakupcem.deda mu klao srbe.

На први поглед човек би рекао да вероватно није, због целе те њене спољашње појаве. Али када мало дубље размислиш, вероватно јесте.

morala je dati nekom kod babe na selu.cisto zbog uroka.
dok je zvanicno niko nije prco,igrala tenisa.onda dosli oni golferi,ficfirici,svinjski nakupci...
na kraju ce sa tipsom da zavrsi.eventualno sa nekim crnogorcem sa hrvatsko-siptarskim prezimenom.

naravno da jeste,vi nemate pojma o pickama treba vam isprashiti guzicu zbog lupetanja jebenihj gluposti

ма није дала бре с 15 година сто посто.