Prijava

nije ovaj sajt ko sto je nekad bio...kad se setim samo kakve su sve legende bili ovde, Uros, mrmoon, zmija, katja, blekhol, dzimi...kako smo znali da se zajebavamo samo, mogao si da umires od smeha ali i da citas ozbiljne teme gde naucis nesto novo.
Kad se setim samo revije definicija, ju ju, svi su bili...secam se Uros, dzimi i pajkoNP stoje i pricaju, a mali reme vuce dzimija za rukav da mu kaze nesto smesno, a u pozadini sede tada sve mlade nade, a kasnije i nosioci sajta, a ming i pajkonp uzmu da zezaju nesto remea, svi popadaju sa stolice od smeha, a vidi se na njemu da iako su ga dobro izezali da mu je drago jer su neki od legendi bas njega izabrali da se sprdaju sa njim...ovo danas sve propali trolovi i smaraci, ko zadnji ode sa sajta neka ugasi svetlo

Želim ti brate da ti se može da pojebeš cure svake boje kože, pozive na sex stalno da primaš, najveću karinu u društvu da imaš. Da te vole kao Boga, kad dosade odma noga. Svaki dan neđe belegiju zabodi, Mir Boži Hristos se Rodi!!! :D :* <3

Svaka cast onima koji su procitali prvi post. Skidam kapu.

pezos je hrvat, katolik

a mali reme vuce dzimija za rukav da mu kaze nesto smesno

:,(
citam owo a suya suyu stiye... bilo jednom na forumu ljutog trolowanja...

Grok poslušaj me.
Sve su žene kurve.
Ako se jebete, jebi je bez emocija.
Pobedi tu pičkastost u sebi.
Ako se ne jebete, jebi je.
Ako ne da pičke, udalji se malo od nje.
Jebi i druge devojke pored nje.
Uživaj u svojoj slobodi.
Ne veruj ženama.
Uvek pusti ženu da se prva zaljubi.
Poyy

Neš, ko ti lomi česnicu?;)

Pre 8 godina sam za devojkom otišao u Austriju, samo sam spakovao stvari, uzeo pasoš i otišao. Tamo smo došli kod njene sestre, imao sam 400 evra u džepu i znao sam 10 reči nemačkog, 5 dana posle toga sam se zaposlio na građevini, a ona kao frizerka par dana posle mene. Mislisli smo kako nam je super krenulo. Posle mesec ipo dana njena sestra nam je dala ključeve od stana za koji je renta bila plaćena za 6 meseci da se priviknemo i osamostalimo. 2 godine nakon toga uz već dobro poznavanje jezika, oboje smo uz neverovatnu sreću uspeli da se zaposlimo u struci. Ja kao medicinski tehničar, a ona kao tehničar u laboratoriji. Sad posle 8 godina imamo naš stan, austrijsko državljanstvo, a za 2 meseca ćemo dobiti i ćerkicu, tako da deco verujte u svoje snove, pratite ih i ne zaboravite da se volite jer samo tako ćete uspeti u životu.

još gledam jesam li prorok ili neki kurac kad mi sve ovo poznato.

ипак си само курац.

Шта си то управо благоизјавио о мени, некрсту један? Само да спознаш, да сам свршио Богословију као први свештенослужитељ у поколењу, да сам учествовао у небројеним ходочашћима по Светим Местима и иза себе имам преко три стотине потврђених Литургија. Васпитан сам у црквеном појању и најбољи сам старословенски језикословац у читавој Српској Православној Цркви. Ти за мене ниси ништа до само још једна нечасна душа. Окајаћу ти грехе са таквом богобојажљивом скрушеношћу каквa није забележена ни у једној житији ниједног Свеца наше Православне Цркве, запамти ове моје философске поуке. Мислио си да можеш заслужити Царство Небеско бласфемишући о мени и вређати покојника преко Светомрежја? Помоли се Господу, семе сотонино. Док ово благоугодно философирамо, моје молитве путују светим каналима до мреже монаха иследника на Светој Гори и твоја И П адреса се забележава па се боље припреми за Армагедон који ће душу твоју нечисту опрати Пресветом Олујом и ваздигнути те до Небеских Висина. Благословено си окајан, грешниче. У молитвама својим пресветим могу светлосним брзинама Светога Духа да се трансупстанцирам било гдје на Земљи у било које доба, и могу ти грехе окајати на седам стотина начина, и то само користећи Катихизис. Али нисам само благопоучен у вештинама молитве, већ имам приступ и васцелом возном парку Српске Православне Цркве и све ћу то благоупотребити да грешно земаљско битисање твоје оперем у Светлости Господа нашег Исуса Христа. Да си само знао какав Страшни Суд ће твоје богохуљење наднети над твој земаљски живот, можда би погнуо главу и примио благодат Светога Духа у миру и тишини. Али Сотона те на грех наведе, и ниси могао да се одупреш нечастивим силама његовим, и платићеш освештење животног простора своме пароху. Обасућу те бескрајном љубављу Светога Духа и ти ћеш се ваздигнути у Њему и славићеш Њега постећи среду и петак на води и хлебу. Овим речима те разрешујем греха, сине.

ЧИКА БУЉА ХАХАХАХ

obozavam groka i njegovu sposobnost da nalazi ovakve tekstove

Peri d platapus jebeni
HAHAHAHAHA

Ovo je kacio prosle godine isto.

grok je pokrenuo onaj fazon godine nisu vazne i tu vrstu sizenja