Prijava

ISPRED GRUPE OD 15AK AUTORA IZNOSIM STAV DA ĆEMO ISPEMOVATI SVE ŠTO SE ISPEMOVATI MOŽE UKOLIKO DO SUTRA U 20:00 NE BUDU RADILI POSTERI. ZNAČI FORUM, DEFINICIJE, REAKCIJE, KOMANTARI I ČET ĆE BITI POD NAŠOM KONTOROLOM KAO I FEJSBUK STRANICA!

de ba recite na koji ćete forum preći kad se ovo završi

Ajmo svi na ispovesti

moze
dogovorimo se sta ce neko od nas da izbaci i mi cemo da odobrimo ispovest da izadje u popularne
samo ujedinjeni

Ispovesti i bravo girl

Ili odemo na vikipediju pa zajedno menjamo tekstove :DDD

Rado bih spamovao definicijama, ali nemam inspiracije :(

a šta ne radi sa psoterima?

Nemoj ti ispred grupe od 15-ak autora, nego koji su to autori? Pošteno je to reći, kad objavljuješ štrajk i opstrukciju.

Spisak ću napisti sutra.
A cokula posteri ne rade i dosadno mi je pa malo da spemujem.

Rasni
Ili odemo na vikipediju pa zajedno menjamo tekstove :DDD

https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%92%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%98%D0%BB%D0%B8%D1%98%D0%B0
eto ti odgovora

Pozdravljam ideju, de pročitajte šta usput...

Profe koji ti je omiljeni komad

Guglam ko budala dok mi nije sinulo hahah

kajzene,cuvaj se ;)

кајзене видећеш свога бога, сад си стварно надрљао

Milos-88

Meni je odličan, bar ovo do sada sto sam procitao a zanimljivo je da mi je stepski vuk najmanje legao dok su mi i demijan, sidarta, samovolja predstavlja zadovoljstvo super i mislim da se moze covek pronaći i prepoznati sebe u njegovim knjigama. Čest motiv mu je bas to, pronalaženje sebe, razumevanje drugih, prirodu coveka, slobode, maste, odnosu dobra i zla, podvojenosti ličnosti, ljubav prema ljudima, ponegde odnos sa ocem (to mu se provlači verovatno zbog odnosa kakav je imao on sa ocem, zanimljiv lik). Njegovu filozofiju i misli nije tesko razumeti jer i komplikovane stvari kaze na prilično jednostavan način (mislim da je zato i veliki pisac). Takodje mi je zao sto ga nisam citao kada sam imao 18-19 godina jer mnoge stvari koje kaze (npr o pronalaženju sebe) sam vec shvatio a tada bi mi koristile vise ali u svakom slucaju preporuka.