Prijava

неки од ових последњих избора... и млађа држи слово на неком митингу (и то након икс година на власти - икс двоцифрен број). каже: "ЉУДИ, ЈА САМ БИО ТАМО У СВИЛАЈНЦУ, ПА ВИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ВЕРУЈЕТЕ КАКО ТАМО ЉУДИ ЛОШЕ ЖИВЕ!" а фазон држи митинг у параћину или тако нешто.

mladja je pre svih delio sendvaje.put do sapca,sendvaje i sok.samo da gledas mladju tamo.pa vi vidite.ekskurzije covek uveo u politiku.tek posle su maloumni glasaci sns-a poceli organizovano da obilaze vece gradove i da vole gospodara.lokalci soma dindzi da ga podrze,ovi sto hrle iz pizde mamine da vide mesto di ima struje. dobiju put,sendvic i sok.
i jos mladja delio 2 soma ko uspe da ga dobije u utisku nedelje i postavi neka pitanje koja mu odgovaraju.verovatno su bila fiktivna 2 soma.isao ja da se upisem da radim za njih na izborima,neki supak iz te njihove omladine rekao nama gomili da cemo dobiti 2 soma ako se ukljucimo u program i postavimo rezirana pitanja.masa je odusevljeno silazila niz stepenice.kontam da su zvali do smrti.tuga kada nisu dobili vezu.

Ahahahahah jel ovo kopirano od nekud?

nista nije kopirano.stvarno tako bilo.
i dodao bi samo da su u flasama od knjaz milos kisele sipali obicnu vodu.stoji na stolu kokakola,pored kisela.povucem kiselu,ono nema pssss.ono obicna voda.druga flasa isti trip.jos me zvali na zurku,dzabe cuga,da se upoznamo,a ja samo dosao da potpisem da cu raditi na izborima.bolelo me kurac koja je stranka.

a ja samo dosao da potpisem da cu raditi na izborima.bolelo me kurac koja je stranka.

to svi kazu posle.

i to sto kazes.
JAKI REGIONI,JAKA SRBIJA!

ovaj sanitarni čmar opasan preletac, sve bi uradio za crvenu dve, cudi me sto pljuje po snsu mora da su ga odjebali ahaahha

Je l' si uzeo akcije? Lololo

pa stvarno.kao radio sam kod njih na izborima za 2 soma,a debili zovu telefonom da postave pitanje za 2 soma.

ja se izvinjavam armine sto ti diram vodju. :(
meni dali 1500 :(
da,picka sam.volim dinkica,nisu me primili u sns.nisam dovoljno retardiran,a prilicno sam.

jebiga,verovatno su primetili koliko si bio kul i bolelo te uvo koja je stranka,pa ti dali manje. :(

koliko godina si botina ? da li bi se moglo reci da si dosta iskusan na tom polju ?

ili su od obozavalaca uzeli 500 za stranku.
i tako treba.

Чувао сам и ја кутије те несрећне 2012те кад је снс дошао на власт. Ишло је 500 странци и сома и по нама чини ми се. Мада сам се ја пријавио из спрдње и то ме друг навуко као ајмо се спрдати са моронима. Попили смо једно шест кафа до десет сати отишли па се вратили пред затварање око пола осам. Сцена просипања гласова на столове. Ови исред напредних почињу да пребројавају свако за себе и да довикују записничарима. Завладао је општи хаос док нисмо мало повисили тон и завели ред међу радикалском стоком. Још тада ми је било јасно да ћемо најебати само тако под овима. Иначе смо били испред дсс. Не могу сетити резултата али памтим еуфорију напредних када су пребројали гласове, као и "прославу" у њиховом штабу. Донели су балон вина, два литра ракије па сакрили у другу просторију у коју су приступ имали само њих пар из месног одбора. Јебено су се закључали унутра и оставили ову марву ситног зуба да се слади минаквом. Откуд знам- јер су позвали и нас колеге са биралишта на прославу. Ми отишли, затечени ситуацијом скокнемо до киоска купимо по лименку и вратимо се да извриштимо са дебилима.

јеси и ти колутао очима на састанцима кад су вам говорили шта треба да радите и болео те курац?

tako se i ovi sto pisu komentare po blicu itd. sprdaju sa debilima, dodjes klikces par sati jedes pijes i soma u dzep, ma milina

znaci pola sajta botovalo, a prvi su da opljuju hahaha

и то ме друг навуко као ајмо се спрдати са моронима.

ок, ово је за сад разлог број 1.