Prijava

Zbog takvih kao što ste vi će Vučić opet imati preko 50% glasova!!1

Ја ћу гласати за ДС. Они су лоша алтернатива, тренутно, јер исти људи су остали, а Пајтић је обичан млатач, човек без озбиљне идеје и лидер 0. Свако може рећи да то није неки аргумент за гласање, и није, али мислим да људи који већ немају алтернативу могу гласати за ДС јер сматрам да би био велики проблем да они не пређу цензус и то би аутоматски значило крај једне битне политиче институције у последњих 25 година. Људи из те партије су одавно окаљали свој образ, али ја верујем ако се обнови поверење у њих морају испливати нови људи. Опозиција се своди на појединце, а ДС их губи.
Ја не могу да гласам за бивше радикале и јуловце, социјалисте и сличне продавце реформи који смањују плате и пензије, против устава, отимају туђу имовину, а део програма i je социјална правда. Радуловић има политичку вољу и идеју, али сам скептичан с тим у вези, јер ће то тешко ићи. Треба му дати шансу.
Ако ДС не пређе цензус за 4- 5 година ће ови људи сићи са власти као 5. октобра, само крвавије.

Sta je zutih krv ti jebem

Ако ДС не пређе цензус за 4- 5 година ће ови људи сићи са власти као 5. октобра, само крвавије.

Kamo lepe sreće nema ovim silaska bar još deset godina.

Sa Raduloviem će biti fazon: jbg, glasao bih za tebe, ali ne verujem da ćeš da pređeš cenzus.

A koja bi situacija teoretski bila kad niko ne bi izašao na izbore?

Sa Raduloviem će biti fazon: jbg, glasao bih za tebe, ali ne verujem da ćeš da pređeš cenzus.

Taj rad. Radulović ako ubedi narod da može preći cenzus, imaće fazon 10%, a ako ne ubedi, što će i biti, imaće 3% maks.

Ако ДС не пређе цензус за 4- 5 година ће ови људи сићи са власти као 5. октобра, само крвавије.

I bilo bi dobro da bude što krvavije.Po mogućnosti da se obese svi koji su bili na vlasti od 2000-te na ovamo možda bi onda i bilo nešto od ove države

Jel su već nekom bila ona govna što idu od vrata do vrata.Kod mene bili juče,bila neka fazon 65-70 godina jebo mater nenormalnu treba oduzeti penzije takvim glavama ne zaslužuju da žive govna

I bilo bi dobro da bude što krvavije.Po mogućnosti da se obese svi koji su bili na vlasti od 2000-te na ovamo možda bi onda i bilo nešto od ove države

знам једног који би преживео и бешење.

http://www.balkaninside.com/wp-content/uploads/2013/08/Vuk-Draskovic-after-assassination-Attempt-in-Budva.jpg

Vezao si 2 posta gde pises kako bi pobio ljude dusane, pa kako tako majku mu

Jel su već nekom bila ona govna što idu od vrata do vrata.Kod mene bili juče,bila neka fazon 65-70 godina jebo mater nenormalnu treba oduzeti penzije takvim glavama ne zaslužuju da žive govna

Nisu brt, prvo obilaze one kuće što znaju da tamo imaju sigurne glasove.

Zato su ti i poslali babu od 70 godina, a meni će fazon Džajinu kćer.

али мислим да људи који већ немају алтернативу могу гласати за ДС јер сматрам да би био велики проблем да они не пређу цензус и то би аутоматски значило крај једне битне политиче институције у последњих 25 година.

та политичка институција је већ доживела свој крај, има томе више од десет година.

JE*ALI VAS IZBORI!

Hahahhaha VUKA BI POŠTEDELI!!!

Dio zovi kad ti pošalju dzajinu ćer nemoj da si sisa sebična lolo

Vezano za sliku Draškovića, kako je Šešelj objasnio taj događaj, znam da nije rekao da je atentat u pitanju. Pa ako se neko seća nek napiše, šaljiva je priča.