Prijava

Бохор
Šešelj je kesa.
Šta reći o čoveku za koga glasaju Pseto i Dankan

juče

Navedi clanove glasace ostalih stranaka pa ce ti biti jasnije sve hahaha

Borko - bohor
Zavetnici - rasnin(glup ko kurac)
Sns - armin i brus
Ds - ?
Cnc - ?
Radule - kelt i bata sale

Dopunite me nisam potpuno pratio ali dankan i ps mogu vas iznabadati lagano i fizicki a i obrazovno

Nisam glaso lupas gluposti pozz

Borko - bohor

Znači Borkovi su prva politička opcija u Srbiji čije celokupno glasačko telo ide na Vukajliju

Borko se zajebo sto nije osto u ds i onda posle izbora da se otcepi i lepo vodi cetvorogodisnju kampanju bog da ga vidi

Uvek je bilo idiota koji su uz korumpiranu vlast koja krade izbore. Tako je i sada, jbg, neke stvari su u ljudskoj prirodi.

u srba je to prenaglaseno.postenje odgovara samo dok ne ugrozava postenjacinu na bilo koji nacin.

Pička materina, svi Srbi se ponose knezom Lazarem, koji je u toj priči izašao na crtu zlu i izgubio glavu, ali u odbrani pravde, i tako, navode još x ličnosti iz istorije Srba koje su isto tako postupile, i onda komotno iz domena isključenog mozda pod uticajem gusala pređu u domen isključenog mozga pod uticajem medijske propagande, i, sasvim kontradiktorno, glasaju za arhetip Vuka Brankovića, vazala i dupeuvlakača. Gledano iz perspektive patriote Srbina. A ljude koji su proevropski nastrojeni a glasaju za Vučića, ja jednostavno ne razumem. Razumem samo one koji za njega glasaju iz sopstvene gluposti, interesa, predrasuda prema svima ostalima. Ne razumem one koji ne kapiraju da je Vučič slina i pasivno-agresivna duboko štetna plačipička od političara. Doduše, neću da kažem da mu je minus to što radi za stranu službu, pošto sve njegove kolege rade (ili će raditi, kad se dokopaju moći), a zavisi od orijentacije koju.

lepo su se na jednom mestu nasli velika srbija trip i djindjic trip.a pre toga sloba kostunica hevi trip.
ideali forever

Ja da sam izasao glasao bih za Dacica.
Mrzelo me da idem kuci da glasam jos kisa bila a sad vidim da je neki lik napisao na onoj stranici negujmo srpaki iso 800 ako ne laze svaka cast brt. Ko vodi tu stranicu inace? Jel odavde

Vulin dobija odbranu izgleda, nije za džabe nosio crnu šulju

Da je moj kum glasao za sns ja bih mu odmah rekao da raskidamo kumstvo ne bih cekao da mi utera kurac

Ds i frakcije=rodbina koja se glodje i deli na ostavinskoj raspravi

Radulovic debilcina, zavetnici sprdnja

Madjar i rom nisam

Dveri debilcine koje se foliraju da nisu debilcine

Dss mi onako jedini pored radikala deluje ok ali nisam zeleo da se informisem pa da vidim kaki su