Prijava

Najjače je što je u principu nebitno da li su sada ispod cenzusa za jedan glas ili iznad cenzusa za npr. 20 glasova, kad će se ionako ponoviti izbori na 15 mesta i ovi rezultati nisu konačni, ali je opasno zakuvalo ovo što sad stoji "za jedan glas".
Kao onda kada su ljudi upali u histeriju oko početka 21. veka, prvog januara 2000. godine.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/stefanovic-napadaci-na-vazuru-bice-uskoro-uhapseni-policija-danonocno-istrazuje/eqv5n3g
Kakva glavica ovaj dr sega mega,jel ima jedno 6 dana kako se busao u grudi da ocekuje svakog casa poziv da je uhapsen ubica..Ubedjivo najodvratniji covek u politici,gori od tadica,vucica,pa cak i mladje.

hahahah pa ti i fotosop deres

"Policija je identifikovala lica koja su učestvovala u napadu na Miloša Vazuru. Trenutno ne znamo gde su, ali se nadamo da ćemo uskoro znati"

Haha, pa bravo.

Uvek me je zanimalo sta je poenta ovih botina sto stoje u pozadini?

Sledeći put kad neko kaže da neće izaći na izbore jer ništa ne može da promeni ja mu lupam šamar jer kao što se vidi frtalj glasa menja sve, realno moj glas može četiri stranke da sjebe osećam se moćno baš

Nešto mi poznati ovi protesti zbog krađe brus jel imaš dežavi lolo

Baš i nemam, ova Deneris se utegla u lažni Armani, a na onim protestima je imala trenerku sa flekama od čvaraka i podočnjake od Tigar lepka. A fali im i još nekoliko likova, obrijali se i ošišali i primili buttplug.

Zanosite se bre ko muda u krivinu, one proteste je platila ekipa koja sada ne finansira opoziciju. Najpametniji član DSS je Bora Čorba, on prvo uzme kintu pa onda pravi svirku u znak podrške stranci. Čisto sumnjam da bi bilo ko sa ove teme zaista i izašao na proteste čak i da ih njegova stranka organizuje (osim radikalaca, ali oni takav poziv nikad neće dobiti).

U svakom slučaju, u jednoj stvari ste sigurno u pravu. Cirkus je skidati cenzus za jedan glas. Da se ja pitam i da sam ja u RIK-u, još prvi dan bi objavio da nisu prešli ni 4,5 i time rešio stvar. Posle bi ako treba i brojao.

Uvek me je zanimalo sta je poenta ovih botina sto stoje u pozadini?

Znaš kad gledaš one velike kuvare kako na tanjir stave prvo par kapi nekih tečnosti, pa slože vlasac i neka slična sranjca? E to ti je to - dekoracija.

Da su opozicionari sposobni, ne bi svi imali jednocifrene rezultate na prvom mestu

nek oforme dos opet

Realno, da naprave DOS, osvojio bi bar 17%

DOS... DOS... DOS... DOSTA JE BILO!

Али најјаче ми је оно: ВУЧИЋУ ШЕШЕЉУ.

Kome li je veća uvreda upućena, Vučiću ili Šešelju?

ne znam sta se glupiraju dveri, treba im fazon 500 glasova sad od 20000 na ponovljenim, to su mogli i bez svojih drugara pajtica, raduleta, cede, tadica i ostale bagre, a svi oni samo pokazuju da im je jedino bitno da se uvale i primaju platu, nikakvih planova i sranja, osim par redova da zamajavaju glupane, cilj je jedan-samo vucica da skinemo, a to je razmisljanje bar pola ljudi koji su glasali za te bede bedne, a danas su i javno pokazali tu bedu haha beogradski sindikat, obraz i saka jada hahha smejurija jebena, treba ih sve oterati ispod cenzusa

SRS

Jedina prava opoziciona stranka.
Jedina velika opoziciona stranka.

Jedina koja prihvata da je opozicija.

Svaka čast dverima i ostalima na protestima, ali čini se, da je jedini njihov problem što Vučića finansiraju sa zapada a ne njih.