Prijava

Boli me kurac to je bilo kad je bilo bitno je da se sad prodao mrcina jedna, a bas sam ga gotivio i nalozio se kad se vratio. Pisam mu u usta.

Rasne, ok je da ti imaš određene sumnje, al ajd nemoj podlegati pod klasičan zapadnjački uticaj.

Šešelj nije pilićarski političar. On je vojvoda ipak.

I dokazalo se da njemu ne treba suditi unapred.
Sačekaj da izda pa onda kenjaj.

A nije izdao. I nema razloga za to. Čovek koji je proveo svoj život 12 godina u Hagu zarad opšte-srpskog interesa nema razlog da pišljivcu kao što je vUČELA PRODA SVOJ INTEGRITET KOJI JE DUGO GRADIO.

OSNOVNA LOGIKA

caro gledas ocima marve, citaj celu temu ako hoces da progledas, ne mogu opet da pisem jbg

Armine, mozda si ti x pamtenih stvari rekao, ali prosto ne mogu da nađem konotaciju pozitivno-vučić da mi jebeš amter

90% ljudi ne kapira zasto su smanjene penzije

http://www.javnidug.iio.org.rs/
Objasni mi i ja cu do kraja zivota glasati za sns.

A caro sto napada Dveri i posle izbora. Napada cak i zavetnike, trecu Srbiju, odjebo je i Naše i Obraz i 1389.
Znači njemu je svaki Srbin plaćenik osim njega.

Posle izbora napadati opoziciju je nedopustivo, sad kad je već ušao u skupštinu.

Plate i penzije su smanjene da bi moglo još da se krade jer gazde sa zapada ne plaćaju dovoljno.

Rasni, ali i ta opzicija, a i Šešelj je opozicija, napada i njega. Ajd da kažemo da su Dveri Ok, ali šta će koji kurac sa DSS-om. DSS je isti kurton kao i DS, i kao SNS. Zavetnici, naši i obraz, pa njih svako normalan i treba da napada.

Problem kod nas je što izdajnici čekaju da izdajnici siđu sa vlasti kako bi oni vladali. Pa to se dešava već 16 godina

A koji kurac napada Radulovica npr. Od njega ne moze dobiti glasove, samo njega moze ujebati.
Mislim jeste Radulovic govno u neku ruku jer podrzava gej brakove itd, al sta Seselja boli kurac. Cilj je SNS.

A ja mislim da je DSS drugaciji sa novim ljudima.

Šeki je u izbornoj noći rekao, da je nezadovoljan rezultatom, da se en ljuti na narod jer je tako izabrao, da će se truditi da priču u pralamentu dovede na viši nivo i da nam izbora neće nedostajati. Šešelj je jedini politačar koji govori istinu, ali je istina toliko katastrofalna da je lakše praviti se lud.

Šešelj je jedini koji nije izdao.

Sumnje su nešto drugo

Kada je Šeki napao Radulea?
To nisam video?

Čak sam ih gledao u nekoj emisiji sve je bilo kul.
Oni su za Šešelja svi deca, i šta sad treba nekoj veličini poput njega da se slizuje sa trenutnom opozicijom tipa DS, radule i ostali.... on je ipak najjači političar u Srbiji danas,

A trebao je otići u penziju kao vojvoda onaj stari. Očekivao sam da im redom jebe majku. Ali jbg možda se zbog očekivanja dosta ljudi razočaralo u njega.
Ali da mislim da je izdajnik i dalje mislim, pogotovo što nema rak, kao Šešelj zajebao holandske doktore.

Šešelj ima rak, ali od raka se ne umire apriori.
I Hugo Čavez je dugo imao rak.

Jbg, i sa sidom može da se živi sto godina. Poenta je da je Šešelj sebi produžio život kada se vratio jer je uz adekvatnu negu produžio svoj život. Ni Sloba ne bi riknuo da je ostao u Srbiji jeboga ti. Ne budi naivan, da Šešelj lažira bolest, dal si realan....

Ransee ne budi budala. To što je nama nerealno da ga Hag nije optužio nego ga je pustio, nije njihova, već njegova zasluga. Ovo je bio najduži neosnovani pritvor međunarodnog suda pri čemu optuženi nije imao razloga da bude optužem. I Hag se trudi da ne bude smešan. Zato su ga i pustili.

Brate što ne puste Ratka. U kurcu je sa zdravljem.

Al ajde, za jedno 2 mesece će biti jasno ko koga plaća.

kakve veze imaju Ratko i Šešelj.
Ratko je bio komadant u RS i neporedni izvršilac a Šeki je bio bučni političar 90-ih u Srbiji. Nemoš poredit

Pri tome Šešelj nije imao vlast, samo se previše derao

Ja sam kislio da kad je došao iz Haga odma kreće kampanja. Ali kampanja baš oštra, protesti, sranja, da će se ujediniti sa svim patriotama i uzeti 30% ako ne i više. Sam bi dobio preko 15% da je pljuvao Kim Džong Vučka.

Al ajde, za jedno 2 mesece će biti jasno ko koga plaća.

E to sačekaj pa onda reci da je izdajnik. A ne na osnovu insinuacija.

Što bi neko priložio toliku žrtvu i na kraju izdao. Nema logike. Posarao bi sam sebe.
Šešeljev će uću i istoriju ovog naroda kao patriota, u dugoj istoriji, i to je cilj. A ne kratkoročna dobit ili želja za vlasti.

I samk mi još smeta jer nema nikakav ekonomski plan i plan za dizanje nataliteta, nego kampanja mu je daj da zapalimo zastavu EU i da piše Kolinda svršiću po tebi na Tviteru. Razocharanje!