Prijava

a sam kislio da kad je došao iz Haga odma kreće kampanja. Ali kampanja baš oštra, protesti, sranja, da će se ujediniti sa svim patriotama i uzeti 30% ako ne i više. Sam bi dobio preko 15% da je pljuvao Kim Džong Vučka.

Sine, kampanja traje od kada je došao. najvredniji političar je upravo on, nema mesta koje nije obišao, svaku tv stanice na kojoj je imao prostup. Ubedljivo najvredniji politišar..U Šabcu je npr, došlo do pizdarije jer je nestalo struje na bini, i Šeki je rekao, meni ne treba struja, i po kiši i kijametu se derao sat vremena. Nemoj se zajebavati

to što nije bilo na tv ne znači da se nije desilo

Samo da je vikao KARLOBAG-KARLOVAC-OGULIN-VIROVITICA i VUČIĆU PEDERU bi uzeo više od ovih ajmo reći 10%, jer je svima ukradeno barem po 2%.

Drago mi je da sam te izveo na pravee put rasnee

Jbg ja i dalje mislim da je izdajnik ahahahah

Ne misliš, tripuješ jbg

ZAŠTO ĆUTE ATEJISTI PRED ČUDOM BLAGODETNOG OGNJA JELI PIČKE A

Niko na svetu nema funkcionalni plan za podizanje nataliteta u Evropi, a što se tiče ekonomskog plana, šesti put kažem Srpska RADIKALNA stranka (obrati pažnju na reč radikalna).

A za blagodetni oganj, koliko kapiram, samo jedno lice je u prostoriji s ognjem kad se zapali.

A šta fali reči radikalan.
A šta snači napredan?

Šta uopšte znači demokratski?

nemoj jesti govna bezveze

A za blagodetni oganj, koliko kapiram, samo jedno lice je u prostoriji s ognjem kad se zapali.

Oganj NE PEČE. Slikaću ti večeras u 12 kako držim ruku na plamenu, znači ne peče. Čudo, ozbiljno.

Ajde Caro ne izigravaj debila, svaki naziv stranke označava ideološki okvir
en.wikipedia.org/wiki/Political_radicalism

svaki naziv stranke označava ideološki okvir

Aha, znači apriori su demokrate deomkrati, naprednjaci napredni a radikalni radikalni.
Skapiraj šta sam hteo da kažem marketinški apsorbentu.

Ti si jedan od onih likova koji kada kupi sok 100% narandža uživa da veruje da stvarno to i pije.

mutant

Kakav debil majko mila, naprednjaci su svuda u svetu konzervativci, čak se i Vučić ponaša kao konzervativac, demokrate su svuda u svetu pripadnici socijaldemokratskog pokreta. Imbecili kao ti posle optužuju stranke za izdaju zbog sprovođenja svog programa.

Ajd dobro, 12 minuta je trebalo za koliko toliko smislen odgovor, koji naravno, ima objašnjenje u svojoj maloj lobanjici. I samo tu

Dvanaest minuta mi je trebalo jer se telefon diskonektovao s mreže, i pritom ne vidim u čemu bi bio problem da sam odgovorio i tri dana posle, šta, odgovor bi bio manje legitiman? Mani me tih 4chan forica, to prodaj klincima na Fejsbuku.

Njah, ovo je ona varijanta kada je forum crko pa se preplićem da morončima aka prisutnima..

Sajte crkkni

kajzene pojedi svoje govno

mrš do daljnjeg

care upravo sam procitao na jebenoj dnevnoj dozi lepog da je napoleon smatrao karadjordja najvecim vojskovodjom svih vremena, sta mislis o tome

Balkanske baronije, često se po netu vrti da se <ime nekog nenadjebivog lika> divio <ime nekog balkanskog savremenika>. Kompleks niže vrednosti, šta li.

Mislim da je bitnije sta je karadjordje mislio o napoleonu zasto uvek hocemo da gledamo u zapad i da cekamo da nam kazu bravo srbijo i pomaze nas po glavi ajde da mi budemo ti koji postavljaju kriterijume i neka oni nas vuku za rukav i zapitkuju ciko ciko jesam dobro ovo uradio

Armine jesi ispratio gnjilane danas ps-kosovska liga 3:0

tako sam i mislio care, ismejao sam se prilicno kada sam procitao

jeste i to ps, a sto se dojave tice svaka cast, ali nigde nisam nasao brate, koja to kladionica daje