Prijava

Љубав и мржња могу да постоје међу појединцима или мањим групама људи, међу безличним системима имаш само постојање или непостојање заједничких интереса. Што ће рећи, не могу државе да се воле или мрзе, него само људи.

Grci su kul ovako, al kapiram da su svi pojedinci u narodima kul osim balija, šiptara, ustaša, amerikanaca i engleza.

Grkinje nisu narocite lepe.

Grci su velike patriote, ne gotive Ruse nešto.
Kapiram da su dobri.

atina je mali grad mali grad mali grad atina je mali grad grci su pičke

Znaš kako, to šta su Makedonci bog otac ne bi raspetljao, i što sam više izvora čitao, to sam samo sve zbunjeniji bio, tako da jebiga.

Ako misliš na pitanje da li su Srbi imali pravo ili šta god, pravo na samoopredeljenje je napravljeno tek tokom WW1, dotad je bilo za sve potpuno legitimno da ti iz interesa anektiraš neku teritoriju i asmiluješ stanovništvo, u 19. veku (koji se zapravo završio sa WW1) vlada samo pravo jačeg.

A Grkinje, ajd što nisu lepe, nego što nijedna nema ženske kukove leptenejebo

Sto je zamrla tema?

#SRECA je u skupstini Srbije!

Bosko i Vucic satro zaratili na krv i noz a ustvari podelili glasove na ponovljenima 50/50 hahahahahhaa bogovi

E, prošli cenzus ovi što su se žalili na namještaljku, šta je sad Vučić kriv?

Šalabajzer
E, prošli cenzus ovi što su se žalili na namještaljku, šta je sad Vučić kriv?

Vučić je ovde dokazao kako je on zapravo pošten.
Smorilo me juče za ligu šampiona u poluvremenu kako on izlazi, i to baš na poluvremenu, i to baš na rtsu, i to baš celih 15 minuta koliko traje pauza. Nismo imali većeg govnara na vlasti skoro, većeg psihopatu.

ps nekad su bili problem oni matorci što glasaju sa sps, sada od tih matoraca retardirana deca glasaju za sns.

Vučić je ovde dokazao kako je on zapravo pošten.
Smorilo me juče za ligu šampiona u poluvremenu kako on izlazi, i to baš na poluvremenu, i to baš na rtsu, i to baš celih 15 minuta koliko traje pauza. Nismo imali većeg govnara na vlasti skoro, većeg psihopatu.

ps nekad su bili problem oni matorci što glasaju sa sps, sada od tih matoraca retardirana deca glasaju za sns.

Đes Carimire! :)
Jbg sad, ne valja Vučko kad krade izbore, a kad ispadne da ne krade, onda se pravi pošten. :)
Neko skoro reče: kakav narod, takvi i političari. Nažalost, od komunizma naovamo, oni koji u svijetu drže i čekić i orase su nas ekonomski i kulturno tako ubili da smo postali govna. I za govna se glasa. Isti su oni koji su glasali za Vučića i ti koji ih prezireš, a glasao si za Raduleta ili nedobog za one iz tzv. demokratskog bloka. Jer, glasao si za govna koja se bore isključivo za vlast, a ti narode nastavi da pušiš kurčinu. Prezir jedino shvatam ako nisi glasao. Ja svoj glas ne dam nikome. Muči mi se kad vidim jebenog Dodika, a još više kad gledam opziciju. Zadriglog Ivanića, za kojeg su muslimani organizovano glasali na sugestiju islamskih zemalja. Ili Bosića, čovjeka koji bi đavolu dušu prodao za vlast. E pa ne dam glas.
Ne znam šta ti je problem što Vučić iz frižidera iskače. To je uvijek bilo, vlast drži medije i tačka. Problem je što si se nagledao toga, pa misliš da je Vučić najgori. Pamtim pisanije u Blicu za vrijeme vlasti demokrata. Pljuvanja po Šešelju, Vučiću i Nikoliću su bila nenormalna. Kasnije, kad su ova dvojica napustili vojvodu isto tako. To je trajalo do pred izbore koje će uzeti naprednjaci. I onda totalni obrt. Jbg, tako to ide.
Što reče Nele Karajlić, sad sve znamo, nagledali smo se onih koji su nas uvukli u ratove, onih kojima je vlast najbitnija, onih koji kradu izbore, kradu narod. Sad je najlakše glasati za prave. Problem je što onih pravih još nema. Zato nema ni mog glasa.

Šalabajzere bi li glasao za mene?

Jbg sad, ne valja Vučko kad krade izbore, a kad ispadne da ne krade, onda se pravi pošten. :)

Ajoj...

Šalabajzere bi li glasao za mene?

Na keca, brate! Iako ćeš ti biti glavni, glasao ja za tebe ili ne. :)

Ozbiljno se vodim mislju da osnujem stranku/pokret gradjana ili kako god se taj kurac zvao