Prijava

Bravo salabe, ali nekima vise odgovara da zmure na neke stvari

НА МНОГЕ АРМИНЕ А ПАЗИ ПОГЛЕДАЈ У КАКВОМ СТАЊУ НАМ ЈЕ ДРЖАВА БИЛА ДО ПРЕ САМО ЧЕТИРИ ГОДИНЕ..

Imam dovoljno skole, vise od velike vecine politicara(2+1) ali nije to bitno jer ne bih sebe gurao u prvi plan na bilo kojoj funkciji vise bih bio(sbbkbb) neki kurcev koordinator ili tako nesto da postavljam na funkcije ljude koji treba da budu na tim funkcijama tj jedna od tacaka programa bi bila politika politicarima ekonomija ekonomistima privreda privrednicima itd

VOJVODA88
Imam dovoljno skole, vise od velike vecine politicara(2+1) ali nije to bitno jer ne bih sebe gurao u prvi plan na bilo kojoj funkciji vise bih bio(sbbkbb) neki kurcev koordinator ili tako nesto da postavljam na funkcije ljude koji treba da budu na tim funkcijama tj jedna od tacaka programa bi bila politika politicarima ekonomija ekonomistima privreda privrednicima itd

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a6/7d/9f/a67d9fc0b2b6267fcb1144f2c821687d.jpg

da postavljam na funkcije ljude

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e0/c5/10/e0c5106a7314497bb4a7bf007dce8999.jpg

Meni daj uvoz izvoz i to je to

БОХОРЕ ШТА ТИ ЗНАШ ДА РАДИШ. КЛАСИЧАН ГРАДСКИ ЂУВЕГИЈА.

Imam dovoljno skole, vise od velike vecine politicara(2+1) ali nije to bitno jer ne bih sebe gurao u prvi plan na bilo kojoj funkciji vise bih bio(sbbkbb) neki kurcev koordinator ili tako nesto da postavljam na funkcije ljude koji treba da budu na tim funkcijama tj jedna od tacaka programa bi bila politika politicarima ekonomija ekonomistima privreda privrednicima itd

Misliš "Stručnost ispred politike"?
To mi zvuči poznato lolo

ЈЕЛ СЕ ТОГА ДИНКИЋ БЕШЕ ПРВИ СЕТИЈО. ДАЛ ТАКО БЕШЕ. ПА МУ САД РАДУЛОВИЋ УКРО. ЛОПОВ ЛОПОВА УВЕК ОСЕТИ

Jeste pseto krade mlađi ideju još mu samo gitara fali lolo

Vovjoda, to je klasični tehnokratski pogled na politiku. Odličan u svakom pogledu osim u činjenici da su od njega u poslednjih 15 godina svi naši političari napravili perverziju i cirkus. Sad se (u svakoj stranci) najpre traže najsposobniji i najškolovaniji da bi se eliminisali od svake mogućnosti uticaja i eventualnog preuzimanja bilo koje funkcije. Ranije je Broz koristio istu metodu, ali malo surovije.

"Svaki narod ima vlast kakvu zasluzuje."

- Joseph De Maistre, savojski filozof, diplomata i drzavnik. I borac protiv iluminata. Al' majke mi.

ЛОПОВ ЛОПОВА УВЕК ОСЕТИ

L.o.l.

Vovjoda, to je klasični tehnokratski pogled na politiku. Odličan u svakom pogledu osim u činjenici da su od njega u poslednjih 15 godina svi naši političari napravili perverziju i cirkus. Sad se (u svakoj stranci) najpre traže najsposobniji i najškolovaniji da bi se eliminisali od svake mogućnosti uticaja i eventualnog preuzimanja bilo koje funkcije. Ranije je Broz koristio istu metodu, ali malo surovije.

Aj da malo zadjem u tematiku iako nisam planirao npr vucic koji je sada taj neki alfa i omega i postavlja koga oce i de oce postavi na npr ministra ekonomije nekog surovog ekonomistu i kaze mu vidi ciljevi za ovu godinu su ti taj taj i taj jel moze to da se odradi? Moze se odradi? Ok, imas godinu dana. Ne moze? Ok zasto i sta onda moze? Ne odgovara mi to, cao ili ok odg mi to imas godinu dana.

A prilicno sam siguran da svaka budala moze da bude politicar, samo jasna ideja i zdrav razum...

Evo Sanda sada za Blic kaže da joj koalicija nije za savez sa Rusijom, toliko o principijelnosti hahaha

aman bre, tri sata, vi se bavite sandom

moze lock ovde, izasli su i konacni rezultati, pojedinci neka nadju drugu temu da krive druge za svoje neuspehe

Koje je najbolje vreme za bavljenje Sandom, Kosmo?