Prijava

Ето видиш типа ја. Избоксовао пречагу и ускоро палим на неко време. Не верујем да ме чекају баш луди Деку клабинзи али то и не желим јер ме смара одавно. Мада можда један викенд колко да направим пар фотки и окачим на интернет пошто видим да је сад то на цени.

Можда и нађем утеху овом мом демолираном срцу. Мада не верујем, и даље ми гори у грудима

drago mi je zbog tebe prijatelju

parazit sam zato je ugodno biti parazit hah
mozda padne neki rad od kuce, cekam odgovor http://i.imgur.com/u7w4S13.jpg

Хаха, каква јајарска лобањица.. Иначе не волим да спуштам људе и серем на њихове амбиције, али батали то јер је ем срање, ем мала пара ем што конкретан рад доноси многе предности. Са људима си, крећеш се, повезујеш, шеме се отварају саме од себе. Тако ћеш постати способан и успешан човек а не кликтањем испред монитора.

ma znam da je sranje, ali da kapa pomalo, solidna je kinta u odnosu na ulozen rad..
i serem ja ovde ko da sam klosarcina hah nego nikad nisam delio iz rl nista ovde pa muljam sad, inace sam na odredjenom putu, sta ce biti ne znam

У сваком случају ти желим сву срећу на њему. И да, мој ти успут:)

Novaborba.co.rs hahahah

Pa Care vidiš da su pružili podršku Dodiku. Prave patriote.

https://www.instagram.com/minickatarina/

Najjača Zavetnica, milovao bih je po kosi i onda dao da me brutalno jebe pičkom.

Zavetnice su sve dobre pičke, u SRS krezube.

sta su zavetnice?

Zavetnice su članovi patriotske političke partije zavetnici. Ima logike?

a, ja mislio to dveri, pa me zbunilo.

pogledah slike ove zavetnice, patriotski, nema sta

Ma zavetnici em imaju dobru politiku, em su im sve žene vrh pičke.

Vojislav Seselj je u cetvrtak 19.05.2016. godine sa dva dzipa, sinom, Zoranom Krasicem, Miljanom Damjanovicem i jos nekim gorilama u vecernjim satima dosao u Lajkovac i na sve moguce nacine pokusavao da ubedi tamosnje odbornike SRS da podrze SNS na lokalnom nivou. Kada odbornici nisu pristali on je poceo da histerise, da vice i preti. Niko nije popustio. Cestitam vam dosledni i hrabri ljudi !
E moji glupanderi

Stavi lutko nekog kurca da ima dosta toga

Nesto se kuva opasno po pitanju nove vlade.