Prijava

Ствар је јасна - није Кајзен крив, ми смо говна!
Кајзен заправо и не постоји, то је завера СНС-а и осталих радикалских говнара противу народа који хоће да критикује ужасну власт САДА, а не за две године!

Већ месецима сервер Вукајлије пада, дижу се некакви штрајкови, побуне, а онда опет све по старом. И тиме се гаси и опструише једино ЈАВНО ГЛАСИЛО ПРОТИВУ ДЕСПОТИЈЕ И МЕДИЈСКЕ ТИРАНИЈЕ НАПРЕДНОГ РАДИКАЛА ПИЧКОУСТОГ!

Опет по ко зна који пут није могуће критиковати актуелну власт, јер је наводно сервер у проблему. НИЈЕ ТАЧНО!

Када је Плачљивко најавио изборе без разлога - дигао се сервер.
Кад је Господар добио пластичну макету С-300 на поклон - пао сервер.
Када је Радикални Напр(е)дњак отишао у Давос - дигао се сервер.
Када су Ивановића Шиптарчине осудиле на 9 година казамата - пао сервер.

Превише је то случајности на тако мало простора и у тако краткој временској дистанци да би могли да нас зајебавате причама за гласаче СНС-а.

Престаните да нас лажете. Не подмећите виртуелног Кајзена као жртвено јагње, већ реците народу истину у очи - хоћете да угасите последњи светионик здравог разума у Србији, а и шире! Доста је било обмане, доста је било лажи!

Или пушћајте сервер да ради или има да почнемо да усирамо мотке и да вас најурујемо!

granjka, presladak si:-*

otključala, al budi dobar

Kod nas nikada neće doći ni do kakve revolucije jer se svak brine za svoje dupe.

trebao bi da se zabrinies ako neko pocne da brine za tvoje.
ili ne...
if ju nov vat aj min

O čemu se tačno radi ovde?

nalakirala sam nokte u crveno plavo belo, bilo mi dosadno

I ja se pitam. Post od 3km ne bih čitao.

kakva more zavera granjka
stvar je jednostavna
NEĆE ČIVUT DA SE OTVORI ZA SERVER

Ajd da neko u 2 rečenice pls

Boj, sajt radi ili ne radi u zavisnosti kako odgovara snsu.

Куку, Грањка, да није Вучко наредио да те отпусте из државне службе?!

Грањка вјерује да Вучић заправо контролише цензуру на сајту, а да је Кајзен имагинарни лик кога треба да мрзимо и тако скренемо лоше мисли са великог вође.

Укратко.

Svetionik zdravog razuma