Prijava

Dakle, otvorimo stranicu za klađenje na fejsbuku. Nešto kao:
Ponosna Bosna TIPS
Armija BIH Tips
Vatreni nogometni tipovi

I takvu stranicu izreklamiramo po hrvatskim/muslimanskim stranicama u komentarima. Kad se skupi 500 lajkova, krećemo sa radom i obaramo budale.

Otvaramo sutra. Znam ja koje su muslimanske i hrvatske stranice. Ispemujemo stotinama komentara, smislimo neki prigodan tekst i trolujemo.

Još nadjemo nešto sa najvećom kvotom u nekoj kladionici koju drže stranci, a ne musliman/hrvat.

Био, вид`о, дошао до задње краљице, прешао игрицу. Гаме овер.

Odakle tebi toliko naloga, jebo te ljeb?

Ovo je bila dobra ideja 2012-te sad je prevaziđena.

ma mrs cule u picku materinu

Sutra pravimo stranicu pa cemo okaciti na forumu link.
Mogu i milogorci da se troluju. Viva la Montenegro tips.

Free Vojvodina kladioničarski tipovi
SANDŽAK REPUBLIKA NBA SAVJETI

Izjem flips, idi izjedi flips jer se vidi da si dete.

Može ovaj tekst:
Mi smo nova stranica koja pomaže iskrenim bošnjačkim patriotama da dođu do novaca. Svoje znanje iz nogometa i drugih sportova ćemo primjeniti da vam damo kladioničarske tipove. Podržite lajkom.

Danima ništa nisam imao da jedem. Hleb je bio preskup za moj budžet, mleko pogotovo. Lišće mi je bila jedina hrana.
A onda, iznenada, Bog mi je poslao pomoć u vidu stranice Ponosna Bosna TIPS. Iskreno, u početku sam sumnjao da je još jedna u nizu prevara, ali pošto ništa nisam mogao da izgubim, odigrao sam jedan tiket od novca koji sam dobio prodajom svojih cipela. Čudo se desilo! Dobio sam prvi put 100.000 dinara, svaki sledeći put mnogo više!
Zato i vama preporučujem ovog čoveka, jedini koji ne laže i jedini koji je siguran!