Prijava

Sećate se nekih autora koji su bili aktivni pradavno ili davno ili pre 6 meseci li godinu dana ili 2 ili Mnče. MANUTD vrati se sve ti je oprošteno. A da su bili kulj likovi prijatni sa foruma i tako četa ?
Turite ih ovde. Sećajte ih se.

Onaj USB ne znam tačno nik.

Rakun baca fleš

Brus. Ali smo nešto razgovarali, ja izgovorio neke istine i on otišao. I obrisao me na fejsu

ako je ovo tema za sjećanje... el moze neko da se seti gde sam sinoć zabo sve pare... živote Stanijo jeftina starleto...

Brus, Đoni, Cara

Sjećajse mene kada odem sjećaj se draga da sam bio ja nikom ništa reći više neću sjećaj me se da sam bio Cara

Лукац, и ти би био на листи заборављених асова да ниси дошао. Ни тебе дуго није било.
Шта је с Јунајтедом18? Је л' обавезе или му је тако дошло да оде?
Брус долази, али ништа не пише.
Курд. Волео је ИП адресе аутора. :,( Лололо

Изи, Гамби, Енеми, Сморка, Дог, Цара (мада је био пре две недеље пар минута на форуму), Џони, Сејо Говедо...
Нема дуго ни Пјафа и Ђоркаефа.

Voleo bih da upoznam razne careve ovog sajta. Zmiu, Mr. Moona

Nesss
Jamajčanin
Melbourne
Djorkaef
Pjaf
Smorka
majav
Sejo

Zločesta pufnica. E ona mi nedostaje. I Aurora.

лол чеги каква је ово прва петорка чекаонице?

Staklena. Jurodivi, odličan autor.

Pakao juga
Dureks krpa

Бохор
Brus. Ali smo nešto razgovarali, ja izgovorio neke istine i on otišao. I obrisao me na fejsu

To je zato što si mu se pupčio, glumio kao rodjenog, dža bu, sve za defku i postere, a na kraju si íspljuv'o čoveka.
To je sad realna priča.

Myth (mitoman)
Zvrk993
Jacka
Aurora072
Matriks

e sad, ko se vraćao sa duplih i da li su se vraćali ne znam niti me zanima ali ih se sećam sa originalnih profila (ili uživo).

Djorkaef
Pjaf
Smorka
majav

Takođe

Nemoj debil biti. Nije se radilo ni o meni ni o njemu