Prijava

Da, stvarno, đe je Ninka? Garant je završio faks, pa sada sa Grigorijem ulaže u nekretnine 50:50

Rade kraljina koliko se cimao čovek. I ono sa Morave što je snimao i sve sa it sekcije kralj.

Pitamo se koga nema, a da li ikoga od nas ima?

Nema niđe nikoga, svraća i sad poprilično ljudi ali malo ko učestvuje. Nit se forumira, nit se komentariše, nit se piše, nit ocenjuje...otišlo je sve u kurac...i nek je

sve što je lepo prođe :) xD

Ima tema ona za lečenje kad god je vidim poželim sa setom u oku da vidim ispod Gazimudo, malopre ;(((

Šteta je što se sajt polako gasi. Prvi put sam ušao na sajt pre 5-6 godina, bio je ultra popularan i onda je nekako pao u zaborav. Tražio sam pre 7-8 meseci nešto na netu i video Vukajliju i rekoh da svratim, bzvz, nemam nalog, nemam ništa. Vidim na forumu neke glavice, na temama koje me interesuju, njih 10ak entuzijasta se vrti u krug, ali generalno i oni sve manje čitaju šta drugi pišu, mahom se svako sam sa sobom dopisuje. Tužno, braćo i sestre, drugovi i drugarice, zaista tužno. Kad su i na jebenom netu ljudi otudjeni, kakvo li je tek sranje na ulici.

@autor FaceCleaner, koju školu pohađaš?

ај не сери ок?

мрмун, мешалина, џими, пајконп, кувајлија

Bili Šarp, Enemi, Perović

Zmia, Blek Hol, Delevra
Eh.

SEKI ĆU DAM BONU KAD OSTANEMO SAMI A TI BATO OKRENI LEĐA DA ČIKA METE 100DIN NA IKONU