Prijava

Makedonac ih ošurio, kapiram da ga više neće puštati u Mocart.

Jebe mu se sad tačno

SARLOT-CIKAGO 1 1.50
MEMFIS-PORTLAND 1 1.60

Ukupna kvota 2.34

dajte 4 igraca za veceras. Sto sigurnije to bolje.
ono po mogucstvu da znate protiv koga igra, ko prima mnogo pojena i ko ne zna odbranu a pustaju ljude da sutiraju

Odlično.
A sad se nosi u pičku materinu!

Poticem iz malog mesta u gradu sam zavrsila srednju skolu i zapocela fakultet. Moji roditeljima je bilo jako tesko da mi isfinansiraju skolovanje, stan i sve troskove koje sam imala dok sam studirala. Morala sam sama da se snadjem ili da se vratim u svoje rodno mesto. Igrom slucaja sam popricala sa svojom prijateljicom kojoj je pomogao ovaj covek i tada se dogodio preokret u mom zivotu. U tom coveku sam videla slamku spasa i resila sam da pokusam jer nisam imala sta da izgubim, pozajmila sam novac i cekala da vidim da li je stvarno tako kao sto kaze, bilo je tako. Fakultet je pri kraju a sada razmisljam o pokretanju sopstvenog biznisa od kog cu izdrzavati sebe i svoju porodicu. Zelim da se oduzim tom coveku bar na ovaj nacin i tako omogucim da pomogne jos nekome, javite se i ostvarite siguran profit.
Dusan Marijanovic

daj link od ove stranice somi

dao sam ti ime i prezime, to je sve sto smem da podelim...

kakva je ova olivera vidi joj se cameltoe

Gazimudo
dajte 4 igraca za veceras. Sto sigurnije to bolje.
ono po mogucstvu da znate protiv koga igra, ko prima mnogo pojena i ko ne zna odbranu a pustaju ljude da sutiraju

Gazi, ja pratim jednu stranicu na Fejsu gde igraju samo NBA.
Likovi sasvim solidno pogadjaju, ostave 2-3 free tipa svaki dan (juče je doduše bio samo Kazins + pošto je bilo malo utakmica). Imaju analize, ko ide na kog čuvara i te munje.

Za večeras su predlozi:

Rendolf +
Vestbruk +
Šarlot - Čikago minus poeni

Kontam da su Bosanci ili Hrvati, nekad se za neki poen razlikuju granice koje napišu, ali to je u principu to.

Inače link stranice je https://www.facebook.com/NbaTiketiAnalize/?fref=nf

Hvala Djape, Westbruka sam imao i sam, a dodao sam Rendolfa

Zadnja 3 dana nisu omašili ništa. Uvek daju iscrpnu analizu za sve što igraju.
Imaju i neku VIP grupu, cena je smešna 10 evra mesečno, igraju dublove i triplove, i tamo su u finom plusu koliko sam uspeo da ispratim.

Baci pogled nekad na stranicu, može da se probere po koji fin tip.

Zalajkovao sam ih.
A ja NBA retko igram jer nemam pojma nista, pa da ne bacam pare. Jedino ovako nekad kad prekipi neka sica od dobitnog tiketa , pa odigram 3,4 igraca

e bem ti glupavi sosijedad dao još jedan komad