Prijava

ladno iks bio, primili koš za produžetak u zadnjoj sekundi :OO
hahahahaha majku i mjebem
https://www.youtube.com/watch?v=9nnZm849epw

gasol igrao 10 minuta :/

Nisam igrao NBA od decembra i mnogo dobro se osećam

Izvini Mitke, nisam te skontao. Malo je singl, za te pare jedan dubl, pa šta bude. Sačekaću svakako da vidim šta će danas da izbace na stranici.

Nisam u VIP grupi, 10 eura može da mu se pošalje western union-om ili na bankovni račun, pitao sam neki dan.

Можда то и није скупа инвестиција. Испратићу ових дана да видим учинак, мада синоћ су се фино показали.

Ево неки моји приједлози за вечерас:
Ентони 21,5 +
Томпсон 23,5 +
Новицки 16,5 +
Кари 30,5 -
Харден 27,5 -
Бош 19,5 -

kevu im jebem kad primiše koš

Ovo je prekretnica, budite uz mene danas na ovom rolerkousteru parova i emocija i koliko sutra cete se gostiti za mojom trpezom
http://i66.tinypic.com/2ex7iuo.jpg

Šta kaže Ceca kad odigra na tiketu NBA?
Pala sam u zoru pala
Više nisam odigrala
Hahaha kontate pošto se igra u 03 fazon a minus igrala XD

Odem danas u Milenijum da bacim neki tiket i pošto je ponuda 100% njaaah, vidim neka imena, pomislim da je tenis i bacim 10 parova na tiket random. Kad ono bio snuker jebeni, kvalifikacije za neki kineski turnir. Ali dobro, bar sam stavio 100din na kera broj 5, kvota 8, laganeze došlo.

Što se tiče tih kerova, ima jedan lik koji jebeno zna napamet sve trke, krene trka i posle 2 sekunde gužva tiket, svi bulje u njega da kaže šta će izaći.

Ne može znati kad je uživo jbg

Ma brate, ponavljaju se trke, samo promene kvote. Svaku jebenu trku zna šta će izaći posle 2 sekunde.

nije uzivo, to su snimci trka i cuvaju se bolje nego sef kladionice ili sta je vec, nemoguce je doci to toga

Pola onih kerova je umrlo prije 4-5 godina :D

Snimci klasični, kompjuterski prate se uplate do zadnje sekunde i onda na najmanje odigrane kombinacije dolazi snimak koji komp u djeličću sekunde pusti, algoritam ima i tako te stvari. Isti princip kao Bingo 6/49 u kladionicama.

msm iz centrale vrvtno pustaju, nisam proveravao da l svaka kladionica npr. milenijum taj istu trku pici, ne pusta radnik kasetu u plejer da se razumemo

ono su snimci iz osamdesetih najozb