Prijava

hej mili kume za nju burmu cuvas

boljedaste

Edit: izijem obrisi

e kurac

A JA PEVAM I LUDUJEM KO DA ZENIM DRU-GA

ne naginji se kroz prozor

не зовете да благословим брак

Цоа, шта знам, немам неких већи замерки. Не дају да играш поене или коначан исход неког меча, ако си већ ставио на тикет неког играча који игра тај меч. Таквих услова нема у Сокеру, ако сам вас добро схватио. Није било скокова и асистенција док сам играо тамо, али видео сам да су убацили то убрзо након што сам оладио с клађењем. Мени је прегледност била океј, а и то је ствар навике. Можда ми се двапут десило да хоћу да играм неког НБА играча, а њега нема. Углавном су била по 3 из сваке екипе, не знам какве су остале кладионице по том питању. Хоћу сад да уплатим неку кинту за клађење, али не знам још да ли да уплаћујем тамо, пошто нема кладионице у крају.

E hvala.
Sranje je ako ima tog uslovljavanja da se ne vezuju saigrači i meč na kom igraju.

A pitam jer mi se čini da sam pre nekih 2 godine igrao nba igrače u maxbetu, i to mislim da su u ponudi bili gotovo svi igrači s utakmice, kao sad da stave marjanoviću granicu 3.5, i bjelici 2.5.

Al' ako stoji to s uslovom onda ću da ih preskočim, mada ne znam je li to samo u onlajn ponudi ili i ovako, u "zemaljskoj" kladionici isto.

Možda ću da probam s olimpom, oni još uvek daju 500 dinara bonusa na prvu uplatu, samo moram da proverim imaju li igrače u ponudi i to uslovljavanje.

Мислим да је једина разлика која би могла да превагне да мењам кладионицу нека разлика у понуди игара, али је и то занемарљиво осим ако баш хоћу да играм одређену ствар или ако сам се специјализовао за нешто што тренутна кладионица нема. Разлика у квоти је занемарљива када се погледа свеобухватна слика једног просечног кладионичара а.к.а сисача курца. Професионалнцима значи свака ситница.

Сад сам баш погледао понуду играча за вечерашњи НБА, сад имају по пет играча из сваке екипе. А не видим скокове и асистенције, то можда имају само за ЕЛ, јебем ли га.

Za NBA mislim da kladionice tek u plej-ofu daju ponudu u skokovima i asistencijama.

Za večeras sam za crvenu zategao Bila iz Vašingtona i Parsonsa iz Dalasa, naravno pluseve.

Drugi tiket je miks pluseva i minuseva, da me ne proziva opet deky da sam slikao veš mašinom, napisaću ovako.

Vejd -
Monro -
Harden -
Oldridž +
Afalo +
Bil +
Bredli +
Parsons +
Favors +
H. Barns +

Treći su skroz drugi igrači, iz svake ekipe po jedan.

http://i.imgur.com/0SwDewc.png

Soccer je najbolji sto se ponude tice i neogranicavanja. Oni daju recimo da se vezije lajv sa utakmicama koje jos nisu pocele. Dobre su im kvote, dobra je ponuda, sajt je socijala ali je pregledan.
Ja sam u mozzartu, navika jbg, oni su dosta slabi sa igracima.

E da, ovo da ne moze da se vezuje utakmica i igrac, to ima i u zemaljskom maxbetu.

Sprema se uskoro novi sajt za online, kao da su preslikali bet365 i bwin, na tu je foru uradjeno.
Moći će sve da se igra što ima i u zemaljskoj kladži.

Onda maxbet otpada svakako.

Imam ovu seosku kod mene, oni su odlični sa EL igračima, gotovo 60% granica su za poen manje nego u sokeru, o mocartu i da ne pričam. To što se EL igrača tiče, ne znam za nba.

A soker je definitivno najbolji za to, samo kad odrade taj novi sajt sa svim igrama koje imaju i u "zemaljskoj" kladionici, biće bombona.

Kad, predraže, kad? Daj nešto približnije, šomi nas onomad izložio da će tokom januara, i kara :)

Evo sad sam recimo hteo da ispratim Predrazinja, nema Parson u ponudi...

Coa ne znam tačno, zato što trenutno samo poslovodje imaju neke promo naloge, pa mi drugar dao njegov username i pass da probam neke stvari koje igram, dal radi ono sa više sistema, dal radi uživo kako treba i slično.
Nije mi rekao kad će da bude zvanično pušteno u funkciju. Po onome kako trenutno izgleda, rekao bih da će skoro.

Uostalom pogledajte sami.

http://qa.soccer-bet.rs/

PuppetMaster
Evo sad sam recimo hteo da ispratim Predrazinja, nema Parson u ponudi...

Puppete, mislim da su ga večeras prvi put stavili u Socceru, ne znam gde igraš.