Prijava

a vidim ti ja juce prventvo juzne amerike, kosarka, argentina - urugvaj, urugvaj favorit sa 1.8, rekoh wtf mate, i igram na ginobilija kvota 2.40, bodili 30 razlike. danas igraju sa peruom hendikep 47.5 omigawd ko pravi te kvote

Argentinci imaju baš jadnu postavu sad, kampaco, đinobili, noćioni i skola, imaju zajedno 300 godine, ostalo sve neki anonimusi (za prosečnog poznavaoca košarke) iz njihove lige, baš sam video najavu tima za olimpijadu pre neki dan. Šta će za godinu-dve kad odu ovi matorci, pitaj boga, biće malo ispred kostarike u košarci otprilike.

Mada stoji da su i dalje favoriti protiv takvih ekipa, sem brazila, oni su bar za dve klase ispred.

ko ce da klekne od ovih favorita na euru?

аха. исланд онда.

едит: и велс.

:)

ја ценим да пољаци, белгија и француска (на пенале) иду даље... а немци ако прођу 'талијане освајају, мада се ту не бих играо, луди су жабари.

колико ли је да овај несрећник узима сет Педереру...

inspirisan blajvaginom majstorijom sastavio sam tiket, cujemo se u nedelju kada cu okaciti sliku gde ispijam moet sa natasom savijom

Haha, Gremio vodi, a mozzartov sajt još nije ukapirao ni da je počela tekma. Eh, Čakajac Čakajac...

Armine sutra to jest danas obaramo i brndrnginu majstoriju,i 3816 kvotu trenutnu najveću.

Ima utakmica pun kurac, milina.

uh prepade me, reko oborise danas kvotu i izgubih macana, ipak je jos 3400!!!

ONA VOLI MOJE DREDOVE
VOLI MOJE NAJKE

Ma to je to.
A vidi bosance haha, i kvote bolje pogađamo nego oni, i bolje nagrade imamo nego oni.
https://www.mozzartbet.com/ba/pogodi-najvecu-kvotu

sta ti je sa ocima jebate bog!!!

rasta+zelene oci mislim da svi znamo odgovor

LUD JE OD DROGE!!!!

Mojima se nisu sviđale oće nove vele
pa ulegni jebate Bog

Bravo Santose, što volim brazilce. Eh.

O kakvoj Blagojinoj majstoriji pričate?