Prijava

pa to, al sa 600 dinara...

Mene bi bio blam da odigram ovako nešto jer bih se nonstop cimao da bi neko od administratora na sajtu to nekako video i onda bi se svi smejali.
Zbog ovoga bih otvorio rubriku u mocartu za najbednije tikete.

Mada sve što donosi pare valja jbg...

Zbog ovoga bih otvorio rubriku u mocartu za najbednije tikete.

hahahahah bukvalno

Glupi sparsi pa sta radite pisam vam usta
A tek bruklin mrtvi 30 razlike ih mlate bez gasola, BO za rendolfa jbg

Hocu da kazem, da i ako dodjes do 100k da istavis na kvotu 2, i da padnes, puko si samo pocetnih 1000. Jer ovih 100k nisu tvoje pare jbg.

Ovim razmisljanjem NIKAD ali NIKAD nemoj da sednes za rulet npr. Jer u najavi vidim da ce ti dobitak uvek biti 0.

E pa kurčina, od ona tri tipa što su predložili, došao samo Hauard, u koga sam ja, veliki poznavaoc ove igre, sumnjao haha. I to skoro duplo više od granice. Rendolfu 2 poena falila. Biće zajebano ovo igrati, ali probaćemooo.

Šalabe, Rendolf bi dao sigurno preko 20 noćas, ja sam ga imao na 18.5 +, da nije utakmica rešena u 3. četvrtini. Ali izgleda da je njega juče ceo svet igrao, čim mu je toliko skočila granica, pošto sam ga ja odigrao pred zatvaranje kladionice.

Pošto sam počeo da se razumem u NBA igrače ko Armin u džempere, ja ću da probam da igram Puppetov sistem Fibonačija. Treba da pogodim jednom u 7 puta dva igrača da bih uvećao banku. Deluje prilično razumno. Te tikete nema smisla da kačim ovde, ali ću da vam javim kad ga budem ispušio lol

Samo me podseti kako si ono beše uvećavao ulog kad se vraćaš na početak, posle dobitnog tiketa.

Ako si igrao prvi za 100 din recimo, sledeći prvi u nizu ti je bio 110, pa 120 i tako redom?

Podelis celu banku sa 33. To ti je pocetni ako igras sa 7.

Da, da, kapiram. Treba ti 3300 za 7 koraka sa početnim ulogom od 100.

To.
Mada ja kad pocinjem iznova nove sezone, ili tada kad sam jednom ispusio, pocnem sa 6 dok se malo ne podignem.

Ma ne treba mi više od 3-4 koraka lol

Vasa Micic 4.5 granica. Ako ne prebaci protiv Cedevite da ga jebem onda bas.

Nece prebaciti

Jer je retardirano malo govno

Sh daj dva para presigurna

U toku dana ću okačiti nešto brt.