Prijava

Ibaka 10.5 +
Dejvis 25.5 +
Šta mislite?

20:00 Miller Q.(-13,5+) više 1,85 SS

Igram ga over na svakoj domaćoj utakmici Zvezde u Euroligi. Čovjek koji uživa u ovako velikim utakmicama pred punom dvoranom. Dosad je samo jednom išao ispod u domaćoj utakmici i to je bilo protiv Unicaje kad je zabio 7 poena. Ovo je za Zvezdu jako bitna utakmica jer eventualnom pobjedom skoro pa izbacuju Cedevitu iz borbe za top 8 a sebe stavljaju u odličan položaj za nastavak natjecanja. Za vikend je odigrao samo 17 minuta protiv Igokee jer je očito da ga Radonjič čuva. U ABA ligi je u onom dvoboju u Beogradu zabio 19 Cedeviti. Danas bi trebao igrat 30+ minuta i ja ga vidim na 15+ poena

18:00 Ayon G.(-11,5+) više 1,70 SS

Situacija je jednostavna. Realu nema Reyesa i nema Nocionija na poziciji 4 što znači kratku rotaciju na unutarnjim pozicijama. Ayon bi morao igrat 25+ minuta. U vrijeme dok je na parketu dobiva jako puno lopti i mislim da bi morao lagano preko ove granice. Ove je sezone Khimkiju zabijao 7 i 14 s time da je u obje utakmice igrao i Reyes te Nocioni.

Odigrano u Supersportu za 3 unita, sretno svima

Ispratio sam te sa cenerom. A uplatio sam i Dejvisa i Ibaku na drugom tiketu, takođe cener.
PO-MO-ZI BO-ŽE!!!

Himki 1
Monja 5.5+
Dikson 12.5+
Kozer 10.5+
Miler skokovi 5.5+

Igrao sam 5-6 tiketa, ovo sam random nalupao xd

gde ima miler skokovi da se igra?sokeru?

Бохоре, је л' ово са оне групе или си покупио неки офрље тип?

Hteo sam da igram keca na mrtvi Himki ali mi degenko kucao plus, znači sve pare stavljajte na 1 i minus.

Izijem svidja mi se ovo samo mi treba banka solidna, probacu kad tad svakako

igrajte taj sistem sa G. Dragićem preko, vazda dolazi poz braćo

hahahah jos te nije proslo brt xd

haha ma kakvi, danas pet puta gore
sinoć se budio non-stop, kontao šta bi sa parama, nisam oka sklopio

Izijem loš ti je sistem. Kad igraš 2 igrača šansa je 25% statistički gledano. Ti igraš dva slučaja i šansa ti je 50% al na 2000 uloženih dobijaš 1400, zar nije bolje odigrati samo jedan prelaz 1000 din kvota 1.85 a 50% šansa? Dobiješ 1850 a ista je verovatnoća. Imam i ja jedan dobar sistem, veoma pouzdan samo što je relativno mala dobit na početku

Daj da čujemo, ne škodi.

Inače, ovo mora:

Ajon +
Judo +
Cirbes +
Burusis +

Četiri centra, sva četvorica će biti na 16-17 poena lagano.

E ZADRŽI GA ZA SEBE !