Prijava

JA SAM TI REKAO STA SAM IMAO!

Ovo sam odigrao za kusur, mimo onog tiketa s prethodne strane, mahom nalupetao:
Ljulj 12.5 +
Kerol 10.5 -
Džekson 10.5 +
Vajt 8.5 +
Pilepić 9.5 -
Veseli 12.5 +
Blažič 8.5 -

Od ovoga džekson, vajt i pilepić kao sigurniji.

Pilepić jeste strpao gomilu pao-u, al' se ta utakmica igrala samo prvih 15 minuta ozbiljno, a vajt će večeras da ima 35 minuta. Džekson će isto da se naigra jer nema smita, mogao bi u nekoj utakmici na puno poena da ubaci 13-14.

Digli jbg, ja igram u ovoj seoskoj kod mene gde su dobre granice, pisao sam već, jutros ovde na burusisa bilo 11.5, sad i oni digli na 13.5 jbg, nisu tolike budale.

Ali i 13.5 na veselog bi moglo da prođe lako, samo ako ga ne navuče kuzminskas na neke faulove velike, i on će da igra 35+ minuta, neka ubode 4 bacanja i 5 regularnih koševa i to je, može.

Mada je prošli put protiv efesa imao istu situaciju pa je usrao.

Najače klaionice su u Bosni sig

Na koja 2 igrača bi stavili 100 evra?

Na judoa i cirbesa.

Al' ja da imam sad 100e ne bih ni gađao igrače jbg.

А можда је веома добра ствар синглирати Русију у футсалу?

+1389
mnogo
mnogo su bolji od nas
i imaju najjaču futsal ligu na svetu
jednačina je jasna

Ispalio vas Himki. Pa vi nemate pojma. Ajon došo koispičke, još brat Kvinsi i prvi korak je napravljen. AJMO!

Ispalio. Na 5 tiketa

Sjebao i meni glavni tiket, a slepci imali +7 na poluvremenu.

Mislio sam, kad ste tipovali na Himki kao siguricu, napisati da je to zajeban tip, jer Real je preiskusna ekipa, ali to bi vas podstaklo da uložite babinu ušteđevinu koju je za spomenika sebi skupljala, jer ja sam, jelte, nemač pojma.

A brt ja se slabo razumem jbg i zdrava logika mi kaže da je to Real jbg al reko šta ja znam braća kažu na Himki jbg

Cirbes ne igra pa hahaha

Danijela vranic-nesto da me podseti na nas