Prijava

Radjard 5
Agilni 4
Advokado 3
Kvejk 2
Gavrentije 1

Edit: evo ispostovah nacin i komentarima

Ma nek radi ko kako misli da treba. Sve ce se vec nekako sabrati. Imate odrešene ruke.

Hahaha, pa je l ovo neko od protivkandidata ljubomoran na moje dobre ocene ili neko drugi pa ne hejtuje??? Pa ljudi moji, niko me nije hejtovao još od 2013. godine.
Sumnjiv mi je Agilni...

Kako je mogao Agilni čoveče kad mu je poslednja aktivnost pre 11 sati?? Hejter neki uzeo redom da minusira defke sa takmičenja, komn pojava ovijeh dana na sajtu...

Elem da glasam

Agilni 5
Radjard 4
Advokado 3
Kvejk 2
Fender 1

Da ne ostane na prethodnoj strani:

Btw, potpuno podržavam pravljenje još jednog takmičenja, tipa

1.

RENESANSA KOMPETIŠN - Kreiranje novog slenga (sponsored by Kaizen)
2.

AMOROVA STRELA - Takmičenje u kreiranju autorskog sadržaja na temu ljubavi (definicije, posteri, reakcije)
3.

LA LA LA LAAAA - Takmičenje u pisanju definicija na temu muzike (zadata tematika)
4.

"Ko drugome jamu kopa, pola mu se dodaje" - Takmičenje u smišljanju savremenih poslovica, aforizama i ostalih oblika kratkotrzajnog humora
5.

Eto vica niotkuda - Konkurs u pisanju novih viceva na zadatu tematiku (otkriveni copy-paste se kažnjava banom!)

Ma zezam se za Agilnog, a ovaj meni dade jedno dvadesetak minusa, dakle nije samo takmičarske. Ali, neću više da pričam o tome, misliće ljudi da stvarno kukam.

Uugred, možemo li i mi finalisti da glasamo za protivkandidate?

Čekaj ovo se redja od 1 do 5 a ja ne mogu dati petice svima

Eo, Advokado, ja te malo čitao da ti popravim raspoloženje. Dva minusa možda, ostalo plusevi. Moraću češće da obilazim pratilačke defke, hehe:)

Agilni 5
Radjar 4 :3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

Kvejk 3
Advokado 2
Otac Dzi 1

Advokado, radi sto ti srcu drago. Sve moze. Al ima da me cekate za sabarinje.

Rasni, e to bi skroz zakomplikovalo proglasenje pobednika da svi svima daju sve petice. Pa ako mozes suzdrzi se od tog lajka. Ako bas ne mozes, ti daj, a ja cu to ignorisati.

Uopće ne znam kako bih glasala........ ako išta vrijedi onda ovako:

1. Agilni i Rađ 5 neriješeno
2. advokado 4

osali najradije ništa.....da ne bude zašto ovo ili ono....bez ljutnje.... :/ :/

Bok curka za kaj si ljuta?

Komad nećeš da se zamaraš...ouvaj, zamEraš, a?:)

pa da.....oboje :)

(nekak su mi svi podjednako loši :) )

Ok onda ovako:

Rađar 5
Advokado 4
Gavrantije 3
Fender 2
Agilni 1

Lako je tuđim fenderom gotiku svirati.

Meni je završni udarac zadao ovaj andjelkov skeč.

1. Agi
2. Kvejk
3. Otac
2. Advokado
3. Fender

poy

Ne možeš glasati nube mali takmičiš se ok?