Prijava

Ma i neka se znao, meni je dobro došla zajebancija.

Ja kažem da su trebale smernice. I takmičarima i žiriju (ne bi to ništa ograničilo odluke, nego prosto da bude u skladu sa poentom takmičenja).

Mada generalno, žiri je sasvim okej obrazložio kako je glasao. Jesu različiti kriterijumi, ali je svako imao svoje i dosledan je bio.

Što se tiče žirija, nema im se šta prigovoriti. Svako je ocenio kako je želeo i obrazložio.

http://vukajlija.com/forum/teme/69495-komparejsn-kompetisn-zavrseno-1-kolo-u-toku-je-glasanje-zirija?strana=17#post_3433671 ja bi skoro sve sa takmicenja vise od 7 ali samo da bi zvao opake bicarke da ih ponizavaju, volim gledati kada opake bicarke upere prstom u likove i smeju im se jer imaju mali kuras(i picke uopsteno,al opake bicarke to najbolje rade)

Samo kratak jav i molba Psetu da finišira grupe do 17-18h.

Ja kažem da su trebale smernice. I takmičarima i žiriju (ne bi to ništa ograničilo odluke, nego prosto da bude u skladu sa poentom takmičenja).

Па кад се на брзину организује, не може боље.

Mada generalno, žiri je sasvim okej obrazložio kako je glasao. Jesu različiti kriterijumi, ali je svako imao svoje i dosledan je bio.

Немам ни ја замерки на жири. Реално, ова друга група има најбоље дефке и требало би сви да прођу даље.

Glavni 5 (opro)
Baron 4 (opro)
Pingvin 3(opro bi da je u naslov stavio "jebe kao bata zivotinja" a u telo samo "dok ga ne prekinu". Primer isti. Ovako je taman za 3 iza ove dvojice gde sam se dvoumio)
Dzonimir 2 (vise njaah nego nako)
Cule 1 (ja nemam blage sta je teo da kaze i sto me tero da citam onoliko)

Rekao sam vam sta da radite sa smernicama ok?

Zašto za Loksija nema opcija da se glasa?

Grupa D
Ogundu 5 (za sada najlosiji pobedbik grupe)
Pic 4 (nisam dao da me subjektivnost ponese pa je metim za 5 realno je sranje al sam se smejao)
Jevdja 3 (totalno nako)
Krajsler 2 (mogao je biti i 3 jer je isti kurac ko ona ali je retard pa eto nek zato bude on dva a onaj 3. Mada je mozda i jevdja retard nemam pojma ko je lik prvi put cujem za njega)
Vudsman ako moze da ne dobije bodove neka bude tako ako mora dajte mu taj jedan preseo mu (SA KOSOVA ZORA SVICE SVICE SVICE NOVI DAN GRACANICA SVA U SJAJU DOCEKUUE VIDOVDAN)

E za loksija jedan bod isto xd

Coa gospodin!! I ja dajem glas za Loksija!

2 glasa za Loksija dajem ja

Hej hej dragi prijatelju da li si za kafu? Ja je volim vrelu sa šlagom.

Ja volim Tursku! Jaku i slatku ok?

Кафу без ратлука не признајем.

Ja нисам мислио на ратлук, ја сам мислио на ратлук.

ЕДИТ: Момчило је

Oj lovačkih ovde