Prijava

Ima više revijalnih defki, nego u nekim grupama.

Ajde bre ljudi pisite, kakvo je to takticko cekanje poslednjeg casa?

Malo je teži zadatak, al' opet kapiram da su do sad mogli smisliti.

Oprostite na taktičkom imanju života i obaveza.

Da produžimo mi to kume?

A i ovo što kaže jang bak. Nije ni čudo što se svi ispucaju u prvom kolu.

Ajde da vidimo šta žiri kaže (a kapiram da je ok) pa event.mož se produži do sutra u 12, a?

Ma moze dokle ocete, sprdam se, mladi jelene, ne diram ti zivot, ne brigaj :)

Solidan raspad od takmičenja braćo

реално, сасвим солидан распад

Ma ne mora da se produžava, samo kažem da je rok do ponoći... Neko je najkreativniji pod pritiskom :)

Јер су га кретени уништили абсолут погрешним вођењем а надасве организацијом хебот дам вам два такмичења са реално најбољом тематиком у скорије време плус предложим како да се зачини забибери то мало не би ли испало што занимљивије НЕ ви имбецили све то збрзате и усерете заиста нисте способни за било шта осим да дркате курац и једете говна

a što ti nisi vodio takmičenja?

Можда ће Раснин урадити римејк ова моја два такмичења кроз коју годину по упутствима која сам и вама дао и готово сам сигуран да ће умети направити причу какву сам желео момак је креативан а ни ентузијазма му не мањка чега ради заслужује дивљење поздрав малобројним гарипима

Evo sad ću pokušam nešto da smandrljam, ukoliko ne biva ili bude lipov kurac... tj. ne stavim def do 00: 01h, ko što verovatno i neću, isključite me. Neka uđe neko iz revijalnog dela ili neko od organizatora, Mačak, Loksi, Prof...
\m/

Koji se moj kurac prijavljujes ako ne mozes ispoštovati?

Proglasite u ponoć Lukca pobednikom, pa da počne sledeće takmičenje. Načuo sam da će biti intrigantno!

Ja se izvinjajem na kašnjenju, gledo fuzbal u kafiću. Završavam prije roka.

šta kurac? prepustio si oba takmičenja, nisi dosledan
nemaš prostora za kuknjavu, mačak