Prijava

Opvrgavanje ovoga je vrlo prosto!
Jeste ikada čuli za surfera na gravitacionim talasima? Da ih ima ljudi bi surfovali!

Rasni, šta je sledeće, tema AJNŠTAJN JE GOWNO?

Ali, naravno, on je bio Jevrejin, tako da je deo muslimansko-jevrejske zavere, je l' to poenta? Gravitacioni talasi - izbeglički talasi? Crne rupe - crna zastava ID-a?

Prvo gravitacija, idemo redom

Interesuje me šta Granjka misli o gravitacionim talasima.

Pa ako te zanima prestani da zaključavaš teme lolo

Mene interesuje, pošto je priroda svega talasno-čestična, kad postoje gravitacioni talasi, da li postoje čestice gravitoni? I ako postoje, po teoriji supersimetrije, da li postoje i antigravitoni? I da li onda kosmička konstanta (tamna energija) u stvari predstavlja antigravitacione talase? I koja je priroda medijuma prostorvremena kroz koji se ti gravitacioni talasi kreću.

ahahahaha al sam brza, vučićupederu se nije ni snašo

A zašto su tek sad potvrđeni? Kome to odgovara? Normalno Amerikancima. Zar vi stvarno mislite da se to tek tako desilo? Amerikanci su sad odjednom to potvrdili, jer im odgovara sad ta teorija, a svi znamo da su se Papa i Patrijarh sad susreli posle toliko godina, da li će sad da krene propaganda da Bog nepostoji. Amerikanci imaju za cilj da nas udalje od Boga, jer će nas samo on moći spasiti od onoga što sledi.

Kako otkriće gravitacionih talasa opovrgava postojanje Boga?

КОМЕ СМЕТА ЈАК ТАЛАС ПОСКУПЉЕЊА?

aj, dušane,imaš dva minuta...

Valdemar, to ćeš tek da vidiš, ni teorija velikog praska nije u početku bila protiv Boga, ali su posle otkrili svoj pravi plan, normalno kad je ta teorija otkrila svoju pravu stranu onda su mnogi ljudi izgubili veru u Boga. A nevera u Boga je vera u antihrista koji već smelo korača našom planetom. Teorija evolucije nikad nije dokazana, ostala je samo na teoriji, ali je svi koriste kako bi "dokazali" da Bog ne postoji. Zbog čega se stalno traga za "dokazom" koji će pokazati kako je svet nastao, a ni jedan ne bude prihvaćen, al' bude dovoljno prihvaćen da još neko izgubi veru u Boga.

Da ti odgovorim na pitanje, utiče, teorija talasa potvrđuje mogućnost teorije praska a teorija praska omogućava teoriju evolucije, a sve one zajedno nepostojanje Boga.

Откључај тему има потенцијала

njah, ne valja bez granjke...