Prijava

e cao, zasto ne radi opcija mijenjanja avatara?
i ako moze neki mod da mi promjeni sliku nek mi se javi zamolio bih :o))))0))

Постреи највише недостају. Гледају ми се смешне слике нешто једноставно за мој мачији ум

Kako mačci vide boje?

šupičkumaterinu bratjo neljubazna

posteri su ukinuti, ovo oko avatara ćemo da vidimo...

Uvedite odobravanje postera i avatara, nemojte ukidati.

Tomdrile izvini, ne želeh biti neljubazan. Avatari su prestali da se menjaju pre par dana, srećom sam na vreme stavio ovog mrdajućeg Dalija čim sam stekao pravo na to. Ovaj sajt odumire kao da boluje od demencije. Prvo se gube najnovija znanja i veštine. Na kraju će, u poslednjim danima, kad umre čet i forum, moći još samo da se definiše bez ocena i komentara i to će definitivno značiti da je kraj blizu.

Ја не знам зашто долазим овде

Sad će Vukajlija da živne, zvao sam Vučića i rekao da puste Kaizena iz podruma da može da radi na sajtu.

Моћнији си и од Премијера??!

tomidril je jebao dve sestre iz novog sada koje su ovde na sajtu :))) necu ih imenovati nikad, dopia leonesa i crna bo :DDDD

Mačak, uskoro ćeš videti "moć".

Pa one brt nisu sestre jbg

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.