Prijava

1439, године у Фиренци унију са Ватиканом су потписали сви православни верски поглавари. Сви, осим српског (и светог Марка Ефеског). Сазнавши да се Србија супроставила моћном Ватикану, руски Велики Кнез је погубио свог патријарха, због срамоте коју је нанео Русији. Када се и у Цариграду сазнало да Срби нису потписали унију, настали су нереди. На захтев народа, Васељенски патријарх морао је да се повуче. Ватикан то Србима никад није опростио. Вековима је католицима у срце усађивао мржњу према Србима…

Ovo su Srbi, a ne kapitulacije i sranja!

Srbi nisu došli, jer smo bili pod Turcima, i koji je to patrijarh, sumnjam da mu se zna ime.

расни верује у ова срања

Rasni veruje i u deda mraza.

Сви као Русија, а Руси у Другом рату силовали наше жене више него Немци.
Јебали вас Руси (буквално)

Patrijarh je bio Nikodim drugi.

Сви као Русија, а Руси у Другом рату силовали наше жене више него Немци.

To nisu bili Rusi to su bili komunisti. ^_^

Paune to se ne računa, oni su naša braća. Čekaj jel to incestoidno silovanje, ili?

Ma opušteno, imali su diplomatski imunitet.

Treba da isušimo Crno More i vratimo se vekovnom ognjištu.

Sjebao nas veliki potop, inače bismo i dalje bili tamo gde smo nekad bili, a više nismo tamo gde smo nekad bili. #srbi_najstariji_narod_odavde_do_proksima_kentaura

Možda i dalje al nemam lupu da to i dokažem.

Bosna i Hercegovina pod okupacijom NATO-a od 1995. godine pa vidi kako žive.

Paun91
Сви као Русија, а Руси у Другом рату силовали наше жене више него Немци.
Јебали вас Руси (буквално)

Ко ће коме ако не свој своме? Јел би више волео да су наставили да нас јебу Немци? Ем су ружни, ем имају мале курце, ем немају емоција ни људскости. Заборави што си видео у немачким порнићима, то је само глума. Нико не јебе као Рус.

Примио си немачког Курца (аустријског, то су иста говна). Ред је да примиш руског курца, да видиш шта је курац.

Sumnjivo mi to tvoje podrobno poznavanje ruskih kuraca. Iskustvo vrišti iz tebe.

Najjača mi ta priča Rusi i II svetski rat, oni su prošli bola Evrope proživeli i videli najgroznije stvari na svetu, oslobodili nas, i navodno silovali, ta priča o Rusima i silovanju je nastala mnooogo posle rata, imao sam prilike da pričam sa bar 20 žena iz 15 različitih Vojvođanskih sela (koja su navodno najviše bila silovana) niko ništa ružno nije rekao o Rusima, a za Švabe su imali ružnih reči. Rekao bih da je ta priča izmišljena da bi Tito mogao da opravda svoj lošiji odnos s' Rusijom.

Skočimiš ти иронију не би препознао ни када би ти набила курац у око. И то црначки.

Nemoj sad da kenjaš, edituješ post pa kao ironija. Nemoj tih klinačkih forica :)

Скочко, нећу вадити курац, али заиста је иронија. Уствари, није. Озбиљан сам као срчани удар. Није иронија.

Кад порастеш нећу ти сервирати клиначке форице. Ок-е?

nemojte se svađati, svi srbi se moraju povezati kao braća
samo isprepletani kao snop pruća možemo izdražati da nas ne polome nadolazeće svetske oluje

Ne znam ja ko treba porasti ovdje, došao si na forum jebeni da bacaš neke fore ofucane, mislim, zar toliko nemaš samopouzdanja? Meni ni iz džepa ni u džep, to što pokušavaš da ispadneš pametan samo tebi škodi, al ovako, sa strane, glupe su ti furke :)